Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

870: İlahi Hızda Bir Yumruk! Başka Bir 4. Vites Şekli Kullanılır!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kara Mamba saldırısını sevdim. Aşırı hızlı ve şekil bir saldırı. Ama şu kal kobra olayı galiba tahribatı aşırı yüksek bir saldırı. King Kong dan daha güçlü ama zehir gibi bir kaç saniye sonra mı acısı çıkıyor onu anlamadım.
King kong daha güçlü bir saldırı ama o saldırıyla kata’ya vuramaz çünkü kata kolayca sıyrılır. Kobra ise daha zayıf ama kata‘nın kolayca bloklayamayacağı bir saldırı. Burda şu anlaşılıyor her şey güç değildir bazen işlev gerekiyor.

Dayanıklılık+irade+ana karakter avantajı falan derken yenilen Kata oldu işte. :/ Mangaka Luffy'yi bu kadar hırpalatmasa daha iyi olurdu ama sanırsam bu sefer de sağ kolların ağırlığını hissettiremezdi bizlere. Hiçbir arc'ta hiçbir düşmandan bu kadar çok dayak yememişti.
Harbiden iyi dayak yedi. Snakeman'de bile dayağı yiyen Luffy oldu. Luffy daha dayanıklı ama Snakeman öncesi Kata ayakta. Luffy yerde. Hadi kalk falan diyor bizim Kata. G4'e geçmesine bile izin verdi.

Ben hala kabullenemedim, bilindik şeyleri yazdım. İsterdim ki berabere bitsin, sonra Luffy'yi başka biri çıkarsın ayna dünyasından bir şekilde.

Sonunda bitmiş dövüşleri haftalar sonra animeyi izledim tekrardan. Snake-man'a dönüşünü çok cafcaflı yapmışlar beğenmedim o kısmı ama dövüş kısmı çok iyiydi.Özlemişim anime dövüşlerini izlemeyi. Şimdi bir kral çıkıp baştan sona bütün dövüşün videosunu yapsa da izlesek ne güzel olurdu. :fool:

Bu bölümdeki dovus çok iyiydi ama ben bu dövüşü başından sonuna reddediyorum. Bu galibiyeti kabul etmiyorum. Seriden sogumama sebep oldu hatta.

Şaka gibi arkadaş adamın kendini deşmesi haricinde aldığı ciddi bir hasar yok ama haftaya yenilecek. Böyle bir saçmalık olamaz ya en azından Lucciye karşı dövüştüğünde net bitirici darbeleri vardı (giant pistol , jet pistol vs).Katakuri sadece Luffy ilk g4 e geçtiğinde bir kaç darbe aldı onlararıda zaten koluyla karşıladı. Kurgu saçmalık ötesi ODa sağolsun ama animede çizimleri animasyonları vs sevdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık