Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

870: İlahi Hızda Bir Yumruk! Başka Bir 4. Vites Şekli Kullanılır!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan g2 ,soru falan öyle bir gösterilmişti ki salisede adama yetişiyordun. Şimdi ne koysalar daha hızlı mı değil mi anlayamıyorum.

Hala inanamıyorum yahu.
Luffy son dakikaya kadar dayak yedi... Bir de Sanji'ye tabi kazandım diyor. Nasıl kazanmak ulan bu. Bir araba dayak yeyip power up aldım olacak cevabın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hala inanamıyorum yahu. Luffy son dakikaya kadar dayak yedi... Bir de Sanji'ye tabi kazandım diyor. Nasıl kazanmak ulan bu. Bir araba dayak yeyip power up aldım olacak cevabın.
Dayanıklılık+irade+ana karakter avantajı falan derken yenilen Kata oldu işte. :/ Mangaka Luffy'yi bu kadar hırpalatmasa daha iyi olurdu ama sanırsam bu sefer de sağ kolların ağırlığını hissettiremezdi bizlere. Hiçbir arc'ta hiçbir düşmandan bu kadar çok dayak yememişti.

Benim gözümde bu dövüşün gerçek kazanını katakuri dir. Luffy dayak yiyerek kazandı resmen. Neyse ana karakter olduğu için yola bi şekilde devam etmesi lazımdı. İlerde yollarınız dost olarak tekrar kesişir umarım.

Bölümü One punch Man' in yönetmeni yapmış diyorlar. Çizimleri onunkine benziyormuş sanırım. Opening de de bu dövüş ile ilgili sahneler aşırı fazla olduğu için bence en az 10 bölüm önceden bu bölümdeki dövüşü filan hazırlamışlar ondan da uğraşılmış duruyor.
O mu yapmış bilmiyorum ama Kata'nın Luffy'yi yere yapıştırma sahnesinde zeminin kare kare parçalanması OPM'yi anımsattı bana. Saitama ve Genos'un dövüş sahnesiyle çok benzerdi.
Kübik parçalanma animasyonunu yapan animatörün adı Keisuke Mori ama Masami Mori ismini kullanıyor. Bu kişi One Punch Man'de Yoshimi Mori ismini kullanmış. Başka yerde de Yoshiyuki Mori ismiyle yer almış ayrıca Soty adıyla da biliniyor. Toei'de eğitim almış.

Kübik parçalanma animasyonunu yapan animatörün adı Keisuke Mori ama Masami Mori ismini kullanıyor. Bu kişi One Punch Man'de Yoshimi Mori ismini kullanmış. Başka yerde de Yoshiyuki Mori ismiyle yer almış ayrıca Soty adıyla da biliniyor. Toei'de eğitim almış.
Bak buna güldüm işte. Bu neyin kafası? :D

Form degisimini begenmedim sanki hani eskiden ay savaşçısı diye kizlarin oldugu cizgi film vardi onlarin form değişimine benzemiş:hhh: Bu arada katakuri gercekten en karakterli adam gibi adam rakipti.
Saygi ve sevgimizi kazandi.Dövüşte luffy ne kadar etkili ve guclu saldirilar yapsada katakurinin bilerek pes ettigini dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık