Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalenin boyutlarını iyi ayarlayamamış ya. Üstteki panelde Mom'a yakın boyutlarda gibi, alttakinde 10 Mom eder.

Orta diyecektim de Germa hafif aksiyona falan girmiş, iyi diyeyim.

Katakuri de olmasa Linlin ne yapacakmış acaba ? Smoothie'ye 900m ödülü süs olsun diye vermişler gibi duruyor çünkü :(

Bege Luffy'den daha çok iş yaptı bu arc. Luffy'ye bakıyorum hala mal mal hareketler. Hayır mal hareketlerine alışkınız ama bu bile Luffy için fazla. Içine biri mi kaçtı bu çocuğun ? Ne yaptığını ya da ne yapmaya çalıştığını bilen var mı ? Şöyle ciddi bir durumda hala gözler parıldıyor falan.. Gereksiz midir nedir anlamadım.

Herkes fare gibi kapana sıkıştı. Gelecek bölüm dananın kuyruğu kopacak herhalde :bilmem:

Orta diyecektim de Germa hafif aksiyona falan girmiş, iyi diyeyim.

Katakuri de olmasa Linlin ne yapacakmış acaba ? Smoothie'ye 900m ödülü süs olsun diye vermişler gibi duruyor çünkü :(

Bege Luffy'den daha çok iş yaptı bu arc. Luffy'ye bakıyorum hala mal mal hareketler. Hayır mal hareketlerine alışkınız ama bu bile Luffy için fazla. Içine biri mi kaçtı bu çocuğun ? Ne yaptığını ya da ne yapmaya çalıştığını bilen var mı ? Şöyle ciddi bir durumda hala gözler parıldıyor falan.. Gereksiz midir nedir anlamadım.

Herkes fare gibi kapana sıkıştı. Gelecek bölüm dananın kuyruğu kopacak herhalde :bilmem:
Luffy'i tanıyan herkes biliyordu kaleye bu tepkiyi vereceğini. Koca bölümde bundan başka yorumlanacak sahne yokmuş gibi gereksiz yere gerici konuşuyorsun. Neyse bananeysr, mutluluklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık