Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence One Piece'in kurgu/hikâye kalitesini göz önünde bulundurursak düşmemesi hikâye için daha iyi olur.

E. Oda belkide 20 yıldır bu bölümler için çiziyor seriyi. Bu adam yıllardır imparatorları, yeni dünyadaki hakimiyetlerini, denizcilerin bile onlarla direkt savaşmak yerine uzlaşarak ilerlemeyi tercih ettiklerini gözümüze sokuyor. Bir tane imparatorun bir savaşta neler yapabileceğini gösterip, Luffy'nin geçmesi gereken (Shanks hariç) 3 imparator olduğunu gösteriyor vs vs.

Şimdi kalkıp 30 bölümde Big Mom düşebilir mi :) Ya da kıçıkırık roketlerle mi düşecek. Ya da şöyle diyelim... Bege ve Luffy'nin gücü ne ara yeter oldu bi yonko için? Law ve Luffy Doflamingo'yu anca yenebildiler ki Doflamingo bana göre Croco ayarı bir adam...

Roger'ın BM ile savaşmayıp ondan kitabeyi çalıp kaçmış olması çok önemli bir ayrıntı. Neden Roger bile BM ile savaşmak yerine kitabeyi kopyalayıp kaçmayı uygun görüyor?
Bu durumların bende farkındayım BM'nin çok güçlü olması falan gibi. Ama daha seri içinde açıklanmamış bir sürü gizem var ve şu anda bu kadının düşmemesi işleri daha da uzatır gibime geliyor. Ayrıca Mom diyor diye Roger çalmış olduğunu kabul edicez diye birşey yok çıkarcı yalancı bir karakter belki burada da yakan söylemiş olabilir, olmayadabilir. Karakterlerin ağzından duyduğumuz her şey kesin doğrudur diye bir şey yok.

Bu arada BM'nin flashbackleri Kaido tanıtımı kadar etkili ve vurucuydu benim açımdan. Oda Yonko'nun hakkını Yonko'ya veriyor. Bunlar güçlü harbiden serinin zirvesi dedirttiriyor.

Bu durumların bende farkındayım BM'nin çok güçlü olması falan gibi. Ama daha seri içinde açıklanmamış bir sürü gizem var ve şu anda bu kadının düşmemesi işleri daha da uzatır gibime geliyor. Ayrıca Mom diyor diye Roger çalmış olduğunu kabul edicez diye birşey yok çıkarcı yalancı bir karakter belki burada da yakan söylemiş olabilir, olmayadabilir. Karakterlerin ağzından duyduğumuz her şey kesin doğrudur diye bir şey yok.

Bu arada BM'nin flashbackleri Kaido tanıtımı kadar etkili ve vurucuydu benim açımdan. Oda Yonko'nun hakkını Yonko'ya veriyor. Bunlar güçlü harbiden serinin zirvesi dedirttiriyor.
Kadın kendine de yalan söylüyor heralde. Roger gelmiş okumuş(duymuş) gitmiş işte.

Gelecek bölümün editör notunda "Çay partisi karmaşa içinde. Yonko'nun gerçek gücü ortaya çıkıyor." yazılmış. Editör notunda arada trollesede bakalım bu haftaki bölüm nasıl olacak.

Gelecek bölümün editör notunda "Çay partisi karmaşa içinde. Yonko'nun gerçek gücü ortaya çıkıyor." yazılmış. Editör notunda arada trollesede bakalım bu haftaki bölüm nasıl olacak.
Hmm üzdü. :(

Ama tabi umutlanacak kısımlar gene de olabilir. Sonuçta dengesiz bir kadın var karşıda. O gücün tamamı belki bizim üstümüzde uygulanmaz. Tek umudum bu zaten, bir de füze. Füze ya işe yaramadı(saçma olur) ya da füzeye rağmen şov yapan Yonkou göreceğiz. WB gibi. :/

Neden şaşırdınız anlamadım? Ciddi ciddi sadece füze ile ineceğini mi düşünüyorsunuz yoksa? O sadece güç kısacak bir şey. Luffy'nin g4'ü sınırlı malum. Tabii muhtemelen Bege'nin katkısı olsun diye de yapılıyor. Law'un gamması gibi işte, farklı olacağını sanmıyorum. Bege'nin sonu da Law gibi olacaktır. Sonrası Luffy'nin performansına bakacak.

Neden şaşırdınız anlamadım? Ciddi ciddi sadece füze ile ineceğini mi düşünüyorsunuz yoksa? O sadece güç kısacak bir şey. Luffy'nin g4'ü sınırlı malum. Tabii muhtemelen Bege'nin katkısı olsun diye de yapılıyor. Law'un gamması gibi işte, farklı olacağını sanmıyorum. Bege'nin sonu da Law gibi olacaktır. Sonrası Luffy'nin performansına bakacak.
Law'a ne olduysa Bege de aynı yolun yolcusu.

Bu konuda yazar şaşırtsa keşke.

BigMom Bege'nin kafayı tutup kılçık gibi ayıklamasa bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık