Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, bir aşağılama var ama Mama'nın şu anki durumumdan ve ağırlığından mıdır bilmem pek hoş karşılamadım bu demeçi. Özellikle partinin başından beri ne olup bittiğini Katakuri'ye sormasının ardından. Neyse Mama terlik fırlatmaya başlarsa gerçek anlamını bulur umarım çeviri.

Ben Beyazsakal olsam.... Az bile yaptı. Beyazsakal farklı bir kulvarda. O adamın o yaşında yaptıklarını bir Allah'ın kulu daha yapamazdı.
BigMom da o yaşlarda. :(

Brook'un özellikleri

1-Şeytan Meyvesine Rağmen Denizin Üzerinde Yürüyebiliyor. Dengesini sağladığı sürece suya düşme handikabını ortadan kaldırıyor.
2-Hafif Olduğundan Yüksek mesafelere zıplama özelliğine sahip.
3-Kemik olması sebebiyle Kıyafetlerini çıkarması kamufle olması anlamına geliyor.
4-Taşıdığı baston ilk aşamada silah olarak görülmüyor, bu da düşmanı yanıltıcı güce sahip demek oluyor.
5-Müzik gücü ortada.
6-Kılıçustalığı Yeni dünya standartlarında diyebiliriz. Pica ile kılıç tokuştursa yener diye düşünüyorum.(güç kıstasını es geçiyorum)
7-Kılıcıyla buzul saldırılar yapabiliyor. Muazzam bir yetenek
8-Fiziksel olarak uzuv kaybı sorunu yok. Meyve uyandırdığında kılıçustalarının antisi bile çıkabilir adam ileride :D
9-Şu ara maşallah cesareti yerine geldi, üstelik iş bitirici bir adam oldu çıktı. Verdiği katkıya bakarsak ne robin ne franky ne de chopper bu seviyelere geldi.
10-BM gibi kadına yaşından dolayı da olsa "young lady" çekmiş, Daha önce yaralanmayan adamlarını yaralamış, en sevdiği şeyi kırmış üstelik bunu yaparken yohohoho diye gülmüş bir adamdır. Sayko Reis.
11-Big Mom'ın koynuna girmiş beraber uyumuştur. Ötesi var mı ? :D
12-Meyve özelliği sayesinde sanırım kairosekiler haricinde her duvardan geçme özelliğine sahip ki tam bir suikastçi, sızma özzelliklerine sahip bir adam olmuş.
13- Tayfada diğerlerinde olmayan çok önemli bir özelliğe sahip. Kitle desteği. Bugün tayfa yakalansa Brook'u kendi işlerinde kullanacak(şarkıcı olarak) bir çok kodaman çıkar. (luffy=müttefik toplama vs. özelliği var)
14- Bu adam dibi görmüş bir adam. Tüm arkadaşları ölmüş, şu an istese laboonu rahatlıkla bulabilecek ama işi sonraya bırakan bir yapıya sahip adam gibi adam.
15- Ölümsüz olduğu teorileri var. Meyve uyandırdığında edo tensei tarzı özellikleri olacağı söylenen teorileri var, insan ruhlarına müdahale edeceği teorileri var. Yani meyve uyandırmasını en çok merak ettiğimiz adamlardan biri Brook. İnşallah görürüz.
16- BM Arcının yıldızı BROOK'tur.

• Mama'nin herhangi bir sağlık sorunu yok.
  • Beyazbıyık Mama'dan daha güçlü.
  • Su an Mama'nın Beyazbıyık'ın yaptıklarının 10'da 1'ını yaptığını bile görmedik.
Ana'nın Beyaz'la aynı yaşta olması şu an için hiçbir şey ifade etmiyor yani :)
  • Hasta olmaması onun suçu değil. :(
  • Daha sağlam olduğu söylenebilir, her yonkounun zirve olduğu durumlar var bi şekilde dengelenmiş.
  • Daha yaptığını görmedik ama yapamadığını da görmedik. (1/10 da değil de işte onu mübalağa kabul ettim)

Son düzenleme:
Şimdi Türkçe olarak okudum. Jinbei ölmez ve artık tayfada. Benim yorumum böyle. Big Mom'da hep içten içe düşer diyordum ama bu bölümle düşmeyecek gibi. Birini yenmeden de Yonkou olarak görülmemesini sağlayabiliriz aslında. İtibarını sıfırlayarak. Herkes gördü korkmazsan ruhunu alamıyor. Herkes Jinbei ve Luffy'nin hareketlerini de gördü. Daha bir sürü olay daha olacak. Bunlar gazeteye yansıyacak.

Yalnız Big Mom halledilmezse devamında olacaklar büyük sıkıntı. Bu saatten sonra anlaşma olmaz zaten. Big Mom intikam aramayacak mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık