Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

86. Oscar Ödül Töreni (2014)

Yanlış okumadıysam eğer Frozen'i bayağı övmüştün o yüzden dün indirdim izledim, böyle şaçma bişey olamaz abi Brave 1 bu 2 ödül almış birde:D Çişe gitseler şarkı söyleyecekler, ortada bir olay yok ekşın yok finaldeki sevgi olayı (animasyon aleminde ilk defa öyle bağladılar bir olayı iyiydi) ve olaf haricinde güzel birşey yok filmde

Doğru la hatırlattığın iyi oldu Gravity 3d yazıyordu zaten.Bir de çok beğenmiyorum Sundra Bullock'un olduğu filmleri ama izleyenlerden iyi tepki alınca cidden iyi bir şey sanmıştım.

Jennifer Lawrence nasıl hacı ? Nasıl 23 yaştır o ? Ben ona bakınca kendimi 14 yaşında ergenliğe yeni girmiş gibi hissediyorum.Bir de Kate Upton var tabi.İşte bunlar hep hormonlu gıdalardan.
Dert yok , stres yok çok normal o durumda olmaları.
Sabahtan akşama kadar buzlu badem keyfi :T

Yanlış okumadıysam eğer Frozen'i bayağı övmüştün o yüzden dün indirdim izledim, böyle şaçma bişey olamaz abi Brave 1 bu 2 ödül almış birde:D Çişe gitseler şarkı söyleyecekler, ortada bir olay yok ekşın yok finaldeki sevgi olayı (animasyon aleminde ilk defa öyle bağladılar bir olayı iyiydi) ve olaf haricinde güzel birşey yok filmde
Frozen henüz ödül almadı, 2 dalda aday. Ödüller 2 Mart'ta dağıtılacak. Buna ek olarak, nihayetinde daha çok küçüklere hitap eden bir animasyon filmi olduğu için çok orijinal bir senaryo beklememek lazım diye düşünüyorum :D. Filmin yarı müzikal olduğunu belirtmiştim zaten. Müzikal seven biri olarak ben oldukça beğendim, ama müzikal sevmiyorsan hoşuna gitmeyebilir, haklısın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık