Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

86. Oscar Ödül Töreni (2014)

Eline sağlık Solid.

@Berke

Bence düzenbazı izlemesen de olur çok ahım şahım değil.Yıllık esareti izle ama mutlaka güzel film.Gravity'i ben de izlemedim izleyeceğim.

Roronoa Zoro

Gravity'i izlemeyen arkadaşlara söyleyeyim;
Gravity evde izlenecek film değil ne yazık ki, olayın yüzde doksanı görsellik zaten, imax ya da ultra 3d olmadan tadı çıkmaz.
Ahım şahım bir konusu veya karakter analizi yok, işlenen bir felsefe veya dinamiği de yok. Yapılacak yorumlar hakiki olmaz ekran başından.
Yalnız, Sandra Bullock da hükümet gibi kadın. Yaş "50" vay arkadaş.

Gravity'i izlemeyen arkadaşlara söyleyeyim;
Gravity evde izlenecek film değil ne yazık ki, olayın yüzde doksanı görsellik zaten, imax ya da ultra 3d olmadan tadı çıkmaz.
Ahım şahım bir konusu veya karakter analizi yok, işlenen bir felsefe veya dinamiği de yok. Yapılacak yorumlar hakiki olmaz ekran başından.
Yalnız, Sandra Bullock da hükümet gibi kadın. Yaş "50" vay arkadaş.
Doğru la hatırlattığın iyi oldu Gravity 3d yazıyordu zaten.Bir de çok beğenmiyorum Sundra Bullock'un olduğu filmleri ama izleyenlerden iyi tepki alınca cidden iyi bir şey sanmıştım.

Jennifer Lawrence nasıl hacı ? Nasıl 23 yaştır o ? Ben ona bakınca kendimi 14 yaşında ergenliğe yeni girmiş gibi hissediyorum.Bir de Kate Upton var tabi.İşte bunlar hep hormonlu gıdalardan.

Roronoa Zoro

Doğru la hatırlattığın iyi oldu Gravity 3d yazıyordu zaten.Bir de çok beğenmiyorum Sundra Bullock'un olduğu filmleri ama izleyenlerden iyi tepki alınca cidden iyi bir şey sanmıştım.

Jennifer Lawrence nasıl hacı ? Nasıl 23 yaştır o ? Ben ona bakınca kendimi 14 yaşında ergenliğe yeni girmiş gibi hissediyorum.Bir de Kate Upton var tabi.İşte bunlar hep hormonlu gıdalardan.
Filmin olayı gerilim, ben ultra 3d izledim; çok hoşuma gitti.Gerim gerim gerildim oksijen sahnelerinde.Bi' süre sonra malum ortamlara düştü, bir daha izleyeyim dedim arkadaşımla, ulan dedim benim izlediğim film bu muydu?
O hatun balık-etli olduğu için çok olgun gözüküyor, böyleleri yaşlanmıyor da.
Sandra BUllock olayına gelirsek, hala çözemedim, nasıl bir genetik yapısı varsa artık.

en iyi filmden 4 tanesini izledim. kalanları izleyince onların yorumunu da eklerim. Ama izlediklerim içinde en iyi filmi wolf of wall street almalı bana göre. Bu filme vasat diyenleri anlamıyorum hakikaten. Martin amcaya hakaret la bu bir kere. 12 years of slave gözümde neyse argo da o. belli konulara dokundurma yapmakla olmuyor bu işler. törenlere çıkıp amerikan askeri şöyleydi de böyleydi de... Bunun yönetmeni de çıkıp kölelik şöyle böyle derse şaşırmam. Oyunculuklar iyiydi laf yok tabi. Gerçi akademinin görüşü de belli. American hustle da ise 10 dalda aday olunca beklenti arttı kanımca, Bale'in oyunculuğu ve müzikler dışında gayet normal düzeyde bir filmdi.. Gravity; sinemada izlemek lazımmış hakiketen, imaxte falan. Görsellik, teknoloji olarak iyiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık