Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856: Yalancı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye? Mink'lerin bunu nasıl kullandığına bağlı olarak hiçte saçma değil bu olay. Sonuçta bu olay bir teknik. Ama Mink'lerin derisine özgü bir şeyse o zaman haklısın derim.
Lastik yalıtkan bi maddedir. Elektriği iletmez. Tüm hücreleri lastik olan bi adam elektrik üretirse saçmalığın daniskası olur. Umarım Oda böyle mantıksız bir şey yapmaz.

Tüylüler ya ondan elektrik yapıyorlar.Statik elektrik işte ,balonun saçı çekmesi. Ben bunla bağdaştırmıştım.
Aynen bunu düşündüm sonradan. Zaten direk olarak bununla alakalı ise o tekniği Luffy yapamaz. Ben bunu direk farklı bir teknik olarak düşündüm. O yüzden bana pek imkansız gibi gelmedi.

@Akainu Sakazuki
@Eustass Captain Kidd

Aklımda şu tarz bir şey vardı. Yıldırımla birlikte.:D Etkilenmediği için istediği gibi kullanabilirdi.

Son düzenleme:
Beyler elektirik olayına sonra geleceğim luffy hava ile ateş kullana bilir düzeye gelir eğer lastik meyvesi ile de bunu etkileşim helinde kullana bilir red hawk gibi ateşi ve havayı kullanarak saldıra bilir alsi taktir de. Zoan türü meyve yer ise elektrik olayını kullanabilir bence öyle daha mantırklı ve D. bence çoklu meyve gücü kullana bilen bir soy şeytanların hükümeden bir aileden diye değinir iise oda bize. BB neden iki meyveye sahip olduğunu açıklar aksi taktir de luffy gomu gomu no mi uyanışını da göstermesi gerekir hala da ona değinmedi gelelim görelim derim.

Bildiğimiz elektrik ile statik elektrik ayrı bir olay. Nasıl yün ile statik elektrik oluşuyorsa lastik-kauçukta sürtünme ile statik elektrik üretebilir.

Yahu 50 volt elektrik üretse ne olacak, sanki minklerin elektriği ortalığı dağıtıyor. Nami de elektrik veriyor, Kim sallar, büyük çaplı bir elektrik yaparsa öyle böyle saçmalamaz.

Yahu 50 volt elektrik üretse ne olacak, sanki minklerin elektriği ortalığı dağıtıyor. Nami de elektrik veriyor, Kim sallar, büyük çaplı bir elektrik yaparsa öyle böyle saçmalamaz.
Çok da gerekli değil la. Yıldırım meyvesi yiyen adam milyonlarca voltla kimseyi öldürmedi. Haliyle bu topa girmez Oda.

Skypia arcı başlı başına seride çıkartılmalı bence.Unutturulmalı millete.
Keşke Enel 2sene sonra karşımıza çıksaydı. Op nin en saçma arcı oldu. Aslında arc bana göre işlenişi,karakterleri(aisa,süper,noland,calgara) vb herşey güzeldi takı Enel'in o güçle yenilmesine kadar. Aslında Kizaru gibi gelene geçene tek atmalıydı orada. Gerçi ayrıca ancak 1milyon voltu yiyen adamın ölmesi gerekirken geri kalkması çok saçmaydı. Özellikle şu amcanın ölmemesi(ismini hatırlamıyorum). Hadi Zoro'yu onu bunu geçtim sıradan bir karakter o elektrikde nasıl ölmez yahu.

Son düzenleme:
Keşke Enel 2sene sonra karşımıza çıksaydı. Op nin en saçma aracı oldu. Aslında arc bana göre işlenişi,karakterleri(aisa,süper,noland,calgara) vb herşey güzeldi takı Enel'in o güçle yenilmesine kadar. Aslında Kizaru gibi gelene geçene tek atmalıydı orada. Gerçi ayrıca ancak 1milyon voltu yiyen adamın ölmesi gerekirken geri kalkması çok saçmaydı. Özellikle şu amcanın ölmemesi(ismini hatırlamıyorum). Hadi Zoro'yu onu bunu geçtim sıradan bir karakter o elektrikde nasıl ölmez yahu.
Zaten vurduğunu yarım saat yerde yatırıyor da dediğin doğru.Vs olmasa da sadece gezinti için gitselerdi oraya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık