Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dalga mı geçiyorsun nasıl gerekirse uçar. Değişik bir düşünce yapın var yarım saat mesafe mi east blue sanki.
Ben yarım saat uçar demedim . Gerektiği kadar uçar. Olması gereken budur. Şantaja boyun egecekseler her defasında işimiz var. Her yerde sevdikleri var. Bu durumlar ne ilk ne son ne de beklemeyecekleri bir durum degil.

Yapman etmen, sanki üç beş adımlık mesafe. O uzaklığı uçar demek cidden çok fazla. Dressrosa gibi küçük bir adada 2 adım uçtu diye adamı jet uçağı yaptınız :/

Dof'ta uçamaz o mesafeyi. PH ile Dressrosa arası gibi değil aradaki yol. Alın harita ...

Tam luffylik bir ölüm olacağı için çizmez böyle birşey mangaka.G4 sınırsız olur diyorsanız o ayrı.Ama onun dışında ya mesafeler azalacak demektir yada g4 ışınlanma moduna geçecek demektir.İkisi de mümkün değil.
Gördüğü karada dinlenir. Yanına erzak alır. Öyle uçar. Luffy bu. Gerekirse dogu maviye gider kurtarırım dediyse yapar bunu.

Gördüğü karada dinlenir. Yanına erzak alır. Öyle uçar. Luffy bu. Gerekirse dogu maviye gider kurtarırım dediyse yapar bunu.
Gider kurtarırım derken uçarak gitmeyi kastetmedi biliyorsun sanırım. :D Sırf onun için macerayı yavaşlatır gider kurtarırım diyor.Gemiyle. :D Nasıl zamanında impel down basmayı önceliğine aldıysa.

Gider kurtarırım derken uçarak gitmeyi kastetmedi biliyorsun sanırım. :D Sırf onun için macerayı yavaşlatır gider kurtarırım diyor.Gemiyle. :D Nasıl zamanında impel down basmayı önceliğine aldıysa.
Nasıl gideceğini söylemedi. İster gemiyle ister G4 ile uçar. G4 ile uçması Luffy'den bekleyebilecegimiz bir hareket.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık