Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook "You don't know my epithet, right? Baby! I'm Soul King! Fake souls like you can't stand against my soul cry!"

Buradaki brook konuşmasındaki son cümle şu şekilde çevirilmesi şiddetle rica edilir.

Eğer ruhlarımızı ortaya koyacaksak, senin ruhunla benim ruhum ortaya gelecekse, Allahımın üstüne yemin ederim ki senin ruhun benim ruhumunun önünde diz çöker, tövbe ister.:ehe:

Bir insan 3 şekilde doğar;
Sezeryanla doğan
Normal doğan
Brook doğan:ehe:

GAMBIT

Hikaye ilerlemiyorcular gelmis yine. OP'yi ve Oda'yi anlamamissiniz siz gencler. Adam 20 yildir ayni tarzda yaziyor bu tarziyla basariya ulasmis buna ragmen hala "yahu hikaye ilerlemiyor" gibi elestiriler getiriyorsunuz. 6 yildir su forumda ayni seyleri gorup duruyorum. Biraz seviye atlayin.

Yahu kitabenin kopyasını alacaklar ki Raftel yolunda emin adımlarla yürüyebilsinler. Luffy niye yırtsın?
Rayleighten Raftelin yerini öğrenmek istemeyen, sırf böyle bir şeyin düşüncesine dahi tahammül edemeyen ve macerayı bırakma düşüncesini aćıklayan adam poneglif kopyalayarak Rafteli mi bulacakmış ? :)

Luffy'ye kopyalamak yakışmaz benim açımdan. Adadaki her unsur bize dönecek gibi zaten.

Gidip BM'ı teke tekte indirsin demiyorum da öyle kitabe kopyalayıp kaçarlarsa falan cidden hiç hoşuma gitmez.

Adam sırf para kazanmak için yapıyor bu işi eserine olan saygısını çoktan kaybetmiş gibi geliyor bana :bilmem:

Spoilerdan anladığım eğer Purin başarırsa düğünden kaçacak böylece Sanji evlilikten kurtulacak. Ama bunun sonucunda ana çok sinirlenecek cümbür cemaat kargaşa margaşa derken olaylar sıralanacak. Evlilikte Purin yüzünden yattığından Baratieye falan bişey olmayacak ve Sanjide evlenmekten kurtulup tayfaya dönecek.
Bakalım tutacak mı ufak arc içi bir teori dursun bakalım burada...

Brookun çalabileceğine ihtimal vermeniz komik olmuş. Yeri şuan biliniyor ve BM'nin korkutup ruhunu aldığı bakanlardan bir başkası brooka tek atabilir gibi bir durum var ortada. Brooktan olsa olsa koleksiyon parçası olur fazlası olmaz.

Bu arada pudinge karşı herhangi bir güvenim yok hala. Çok üç kağıtçı bir karaktere benziyor bir karakter düşün kendisine karşı gayet iyi olan, denizin en büyük güçlerinden biri olan annesini öldürmek isteyen gruba yardım ediyor. Seride daha önce emsali görülmemiş bir durum buna normal bakanlar yanlış gözle bakıyor asıl diyebilirim.

Bu Tamago'nun konumu ne tam olarak. Smoothie'e onu öldürme Mama sever bu tipleri felan.
Zoro: Bu Pudding'i öldüreceğim.
Brook: Zoro dur o bizim arkadaşımız. Luffy ona değer veriyor.
Zoro: Tamamdır.

ya da
Nami: Sanji sen git Luffy'ye yardım et ben burada bunları tutarım.
Sanji: Tamam.

Gibi bir sahne. Olay kaptanın, tayfanın çıkarıysa olur. Gerçi normalde bile olur. Aynı tayfanın içerisindeler ve organize hareket ediliyor. Smooth ablamız büyük ihtimalle başına buyruk hareket ediyor. Tamago da uyarıyor onu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık