Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 848 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bolum baya degisik geldi gozume spoiler a baktigim kadariyla.

1 bolumun ismi ve Kapak hikayesindeki Luffy.Bayadir kapakta gozukmuyordu yanilmiyorsam.

2 pudding Bm nin Lolaya ne kadar kizgin oldugunu bilmiyor mu yoksa ? Bilip de boyle bir karar aldiysa eger Pudding olur gecmis olsun.

3 pedro icin oldurme diyor tamago.Bu aslinda bir şans.Pedro kacip oyalama yaparak Brook a zaman kazandiriyor.

1 2 bolum icinde Sanji Luffy ile konusacak gibi geliyor bana.O zaman kayiş kopar bu arcta

Pedro ve Brook'da yakalanacak sanırım.Şimdi pone kağıtlarını çalsalar bile Luffy'leri almadan kaçamazlar.Bence kağıtları arc sonuna doğru alıp topluca kaçacaklar...

Kağıtları niye çalıyorlarsa Luffy'ye veripte yırttırıp öküz gibi bagırtıp aklınca havamı yaptırcak.

Purin kötü kötü diyenler vardı, hep karşı çıktım, hanım bir kız dedim. Bu bölümde çok önemli bir şey yok gibi, Purin niye atara geldi onu çözemedim. Hani ananın emirleri kesindi. Smoothie affetmez, Brook gidici ölmesin diye de nadir türe sokuyorlar.

Son 1 yıldır bölüm-spoiler geliyor mu gelmiyor mu, çıktı mı çıkacak mı umurumda olmuyor. Çıkarsa bakıyorum, çıkmazsa da napak modundayım (böylesi daha iyi bu arada tavsiye ederim). Ancak bazen eski tavrım ve beklentilerim depreşiyor olacak ki serzenişte bulunasım geliyor.

Bölümlerde ilerleme neredeyse yok denecek kadar az. Mangaka olarak gelecek bölümler için, hikayenin ileriki aşamaları için nasıl oluyor da sabırsızlanmıyorsun acaba ? Elli bölümde anlatacağı şeyi yüz bölümde anlatıyor ya deli oluyorum yav.

Not: Arada deşarj olmak iyi geliyor.
Not 2 : Zoro'yu özledim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık