Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846 Spoiler Yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Etrafında her şeyin yiyecek olduğu bir yerde o orduyu komaya sokardı bence. Ama Mangaka orduyu düşürmesin diye böyle bir duruma soktu. Güzel planlı yapıyor. Her şeyi planlayarak çiziyor da hoşuma gitmedi bu durum.
Ben oradan götürebileceklerini sanmıyom. Daha dayak yemedi tam anlamıyla. Her türlü orada kalıcak Ya yardım gelir ya iman power ama o adam orada kalıcak.

Orası belli zaten. Yani zayıf düşmesi. Yoksa o orduya gene gücü yetmezdi. Kraker ile tüm gün dövüştür, Sanji'den gavura vurur gibi dayak yedirt(Yeni teknik açacaktı neredeyse :S), sonra da yemek yemem diye söz verdirt. Her şey Luffy'nin bitik hale gelmesi içindi.
İşte sonra ne olacak, sonrası önemli. Luffy'yi o halden kim çekip çıkaracak?

Oradan kalkmamasını bekliyorum bu arada ben de. Ama bundan sonra Luffy'nin tarafı biraz daha az gösterilecek gibi. Şimdi sahne Brook'larda ve belki Chopper'larda.

Biz 29dan yaparız tavşanı acaba odaklanılması gereken nokta 3 mü ? Sanji var bu rakama uyan birde 3. evlat eğer yaşıyorsa :D

Ya Luffy cidden oradan kalkmayacak bilinçsiz bir teknik falan kullanarak ki bu zor bence. İşler karışır daha da. Big Mom bu sefer 2 komutanı yollar öyle aldırır Luffy'yi.

Brook-chopper tarafı akar biraz. Jinbei, Bege, Davetliler falan gelir. Biraz diğer tarafları izleyeceğiz gibi geliyor bana artık.

Bölümü mde genel olarak hikayesini özellikle hiç tutmadım. Sadece spoilerda kolayca tamamen yeniliği yazılıyordu öyle değil neyse ki. :( Bence kalkar orada bir şekilde kalır gitmez oradan. Amam Sanji'nin adadan tayfasına zarar gelmeden ayrılması için BM ile yaptığı konuşma anlaşma her neyse benim için çok kötüydü. Herkes Robin v2 dediğinde karşı çıkıyodum bir bildiği vardır diyodum. Ama o diaolog beni üzdü hiç hoş olmadı çok saçmaydı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık