Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaptan Usopp-sama

860 milyon berry
Bu arada big mom kızı brüle icin endiselendigi icin cracker i göndermiş sefkatli ana :D

Aokiji

%85 gayet hiç bir kayda değer bilgi gösterilmeksizin gözükecek
%10 Teach ile yahut bir BB tayfası üyeleri ile gözükecek
%5 ise Sakazuk ile ittifak olduğunu belli edecek bir şekilde gözükecek.

Ben Kuzan'ın Sakazuki ile bir plan yaptığını düşünüyorum. İşin aslı o gibi geliyor bana. Bu spoilerda kapak daha fazla ilgimi çekiyor. Umarım bölümde de bir şeyler çıkar. Tabi ingiliçce olmadığı için spoilerıda pek anlayamıyorum.

Ace'in ödülü çok yüksek deniyordu yavaş yavaş az kalmaya başladı ...
Allah'tan Marco'nun falan ödülleri söylemedi en azından iki yıl öncesinde. İyice sıvamak zorunda kalırdı gibi. Şimdi en azından sadece Ace'in ödülü absürt/saçma duruyor.

Bu arada vs'ler ufaktan başlıyor, aksiyoncu ve memnuniyetsiz kitlenin gözü aydın :) Adamı kesinlikle sağlam bekliyorum. Hakiyle öne çıkarılandan korkacaksın. Acaba koca kafalı dövüşe dahil olur mu? Belki o da güçlü falandır.

Aokiji

%85 gayet hiç bir kayda değer bilgi gösterilmeksizin gözükecek
%10 Teach ile yahut bir BB tayfası üyeleri ile gözükecek
%5 ise Sakazuk ile ittifak olduğunu belli edecek bir şekilde gözükecek.

Ben Kuzan'ın Sakazuki ile bir plan yaptığını düşünüyorum. İşin aslı o gibi geliyor bana. Bu spoilerda kapak daha fazla ilgimi çekiyor. Umarım bölümde de bir şeyler çıkar. Tabi ingiliçce olmadığı için spoilerıda pek anlayamıyorum.
Sakacuki ile beraber iş yaptığını hiç sanmıyorum ben ya. Yoksa Smoker'a ettiği laflar havada kalır. Bi de istemiyorum açıkçası. Aokiji sevdiğim bi karakter ve böyle bağımsız takılması ona yakıştı bence. Başka türlü çıkarsa üzülürüm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık