Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raizou :hhh: tip kesinlikle özenerek çizilmiş. :D
Kapağı kaçırmaşsın Dasuki-chan hemen avatarı kapmışsın.:)

Ayrıca baktım tekrardan Momo dediğiniz gibi Poneyglph'ten rahatsız oluyor olabilir ama bizim Luffy'de niye tık yok Oda Shirahoshi'nin çağırdığı deniz krallarını sesini duyabiliyordu aynı Roger gibi. Ki Roger'ın herşeyin sesini duyma mevzusu Rayleigh tarafından onaylandı. Demek istediğim Luffy de niye tık yok.:(

Kapağı kaçırmaşsın Dasuki-chan hemen avatarı kapmışsın.:)

Ayrıca baktım tekrardan Momo dediğiniz gibi Poneyglph'ten rahatsız oluyor olabilir ama bizim Luffy'de niye tık yok Oda Shirahoshi'nin çağırdığı deniz krallarını sesini duyabiliyordu aynı Roger gibi. Ki Roger'ın herşeyin sesini duyma mevzusu Rayleigh tarafından onaylandı. Demek istediğim Luffy de niye tık yok.:(
Luffynin iradesi var çünkü Momo gibi zayıf bir velet değil :a:

Direkt olarak Drake'in yeni dünyada Kaido'nun emrine girmesi tesadüf mü? Hayır tabiki de planın bir parçası bunlar. Taaa Law Shabondy'de planlamış her şeyi.
Yalnız trolüne yazdım mantıklı geldi cidden. Oha. :D
3'lü D. ittifakı akar. :a:
D çıkmaz heralde ama yakışır reyise :D

Mink'ler adamdır.Neden kırmızı taş bakalım görelim.Ayırmasın mavi kırmızı falan bunları mangaka.Jack bir yere kesin kafa atacak gazeteyi yırttığına göre sinirlendi gene.Wano daha ilgi çekici hale geldi.Sanji unutuldu gene :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık