Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817: Sis Raizo

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    153
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafadan 3 yıl yandık. :(

Wano'nun aileleri için bir mesaj olabilir o zaman belki taaaaaa eski Wano'lulardan kalma.
Mesaj da Monkey D. x gelirse onun peşinden gidin. :(
Şakayı bir yere bırakırsak Wano'nun kayıp yüzyılda yaşadıkları olabilir. Wano'lular tarihlerini bilsin diye yazılmış olabilir.
Ama artık o kadar uzun arclar çıkmaz. O arc çünkü düğüm noktası gibiydi. Müttefikler, amiral, Dofun bağlantıları, kutsal ejderler, yeni bir d nin ortaya çıkışı falan.

Tipsiz momonun değeri git gide artıyor. Önce yediği meyve çok önemli dendi, Dofa karşı koz dendi, şimdi lord çıktı birde Poneglyph leri duyabiliyor. Çok misyonu olcak gibi bunun. Tayfaya gelmese bari :( Bizim tayfa ufak veletleri almayı sever :(

Robin değil Luffy okusun bunu. :artiz: Bu sayının tek olayı bu şaka bir yana. Robin neler söyleyecek bizlere çok merak ediyorum. Zou'yu ilk gördüğümüzde burada kesin Poneglyph vardır diyorduk ve öyle de oldu harbiden.
Bi de trol yapıyormuş. Luffy bu ses de ne diye yaklaşıp hitabeye dokunuyor ve hitabede beliren kapı bir anda açılıyor :D İçeride de yaşlı bi yaratık sonunda açabildiniz kapıyı pis enikler diye çıkıyor :D

@Wataame Daisuki Nami'yi görünce hemen vazgeçmişsin avatardan :D

Kafadan 3 yıl yandık. :(

Wano'nun aileleri için bir mesaj olabilir o zaman belki taaaaaa eski Wano'lulardan kalma.
Mesaj da Monkey D. x gelirse onun peşinden gidin. :(
Şakayı bir yere bırakırsak Wano'nun kayıp yüzyılda yaşadıkları olabilir. Wano'lular tarihlerini bilsin diye yazılmış olabilir.
Mesaj olsa olsa D. Gördün kaç olur :ehe:

O değilde neden kırmızı bu phone acaba ?
normalde 2 tür vardı. Tarihi ve Mesaj yanılmıyorsam bu ne ki ne ?

karolla

Jacke kaptan deniyor. Demekki kaidou tek tabanca takılan birisi. Ona bağlı olan kaptanlar var. Tümenlik gibi değil de ayrı korsan tayfaları kaidou altına girmiş görünüyor. Jack gibi 2 adam daha var. Ben bu jacki çok sevdim yav. Adam karizma.

GAMBIT

momonosuke sen nasıl bir tipsin, bu çocuk ölse üzülmem. nekomamushi gibi bir adamın lordum lordum diye ortalıkta dolanması hiç hoşuma gitmedi.

öte yandan bu adamların lordu kaizuke bilmem nesinin gücü de herhalde olağanüstüdür. wano nasıl bir yer acaba iyice meraklandık.

Ama artık o kadar uzun arclar çıkmaz. O arc çünkü düğüm noktası gibiydi. Müttefikler, amiral, Dofun bağlantıları, kutsal ejderler, yeni bir d nin ortaya çıkışı falan.

Tipsiz momonun değeri git gide artıyor. Önce yediği meyve çok önemli dendi, Dofa karşı koz dendi, şimdi lord çıktı birde Poneglyph leri duyabiliyor. Çok misyonu olcak gibi bunun. Tayfaya gelmese bari :( Bizim tayfa ufak veletleri almayı sever :(
Aynen biraz daha kısa sürebilir.
Geleceğin Wano lideri de işte Momo. Vivi ve diğerleri gibi bekler adada. :( Reveire'ye katılır zamanı gelince.

Zunisha'nın hep dolanmasının nedeni buldum sanırım. Buraya yazayım böyle çıkarsa tutturdum derim. :/
Zunisha eskiden o kadar çok kötü olaya şahit olmuş ki bunca yıldır konuşacak birisini aradığı için sabit kalmıyor ve hep yeri değişiyor. Fakat bunca yıldır bulamamış kimseyi.
Şimdi ise buldu. Yakında Luffy ile iletişime geçer. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık