Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Beyler Ope Ope ile ölümsüz olanlar Zamandan bağımsız oluyor, tam bir ölümsüzlük vermiyor.

Evet Kaidoyu görünce aklıma ilk gelen şu oldu.Onunda karnına yakın bir bölgede hemen hemen Luffy'nin aynısı bir çarpı işaretli yara var.Bu yarayı da Akainu'nun yapmış olma ihtimali olabilir...
Öyle bir şeyin olma ihtimali yok bana göre. Luffy'de yanık olduğu belli olsun diye yara yeri koyulaştırılmış. Kaido'nun ki bariz kesici alet ya da türevi bir şey ile yapılmış gibi. Velevki senin dediğin oldu diyelim. Şu gördüğümüz adam Akainu'ya Beyazsakal'ın tabiriyle git pasta mumu yak falan der heralde.

Luffy bunla vs atsın ya çok epic olur bunu başkaları değil Luffy indirsin. Bölüm olmuş 795 Kaidou'yu yeni gördük be. Bunlar Luffy ile birbirlerini sevebilirler yanlız sanki.

Luffy ile vs atinca mest olur o zaman. :D

Ayrıca öyle görünüyor ki; Kaido WB'ye engel olmaya çalışırken Shanks, önüne çıkıp bundan sonra WB yerine şekerini ben verecem, senle vs atarım arada bir demistir. :)

Benim Kaidodaki birşey dikkat etti , adamın karnında bağlı ip aynı Narutodaki Oruchumarunun karnındaki ipe benziyor. Bu ip Japon kiyafetlerinde var.Bir bölüm Kaido diyince çok tırstı bu Kaido Wano ülkesinden olmasın.

Kaidoya zarar verebilen kisi WB. O halde gercekten de kaido vs shanks gelebilir. Tabi supernovalarda dahil olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık