Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji reis gözükür beyler dalın :D Adam cool. Yaz havasına girmiş gözlük takıyor :D Diable Mutton Shot!!!

Not: Biraz Sanji hasretimi dindireyim ,tam yorum yapacağım :)

Kaido ile bu 3'lü arasında tadımlık bir vs olabilir ama ciddi bir vs olacağını sanmıyorum nedense.

Kaido bana çok matrak bir adam olacakmış gbi geliyor. :D
Kaido :Shit! I'm still alive :) Adamın heybetine bak, kafa yapısına bak. Direk ilk bölüm sevdirdi bana kendisini. Bayağı makara çıkacak gibi.

Kidgiller Shanks'a mı saldıracaklardı ??? Hiç sanmıyorum. Kaido bunlara gün yüzü göstermez artık :D

Ayrıca Kaido'nun sol kolunda iskelet dövmesi ve ejderha pulumsu birşeyler var. Anlamadım onu bir türlü. Meyvesiyle alakalı olma ihtimali var

hahahahaahahahah bölüm çok iyi kötü veren olur mu acep :D Kaido kötü pisliğin teki gibi geliyordu bana ama tuttum bunu:good:

Sanji reyizi özlemişim ama kaido daha büyük bir etki yarattı. Adamı kendisi dahil kimse öldüremiyor.

Roronoa Zoro

Kaido Büyük bir savaşı müjdeledi, ayrıca bilinen en güçlü korsan olarak tanımlandı. Wbear bir şey yapmış buna, bence fizikselden ziyade savaş arkadaşını kaybettiği için tatlı bir kızgınlık duyuyor, Wbear ve Denizciler arasındaki savaşı engellemek istemesinin sebebi bu olabilir. Hawkins ittifakı Kaido'ya gitmemiş, Kaido ittifaka gelmiş :/Tayfa garip bir adaya çıkmış, ama Prenses Mansherry orada ne arıyor?
Ayrıca artık bariz bir şekilde CC tayfada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık