Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nightmare Luffy muhabbeti çok gereksiz değilmiydi ya onun gibi olmasın mümkünse teorilerini bile sevmiyorum ya. Sonunda Kuma olmasa hiç olmasa seride bir şey kaybedilmeyecek bir arc ya bence. :( Münkünse olmasın öyle bir şey ya daha orjinal fikirler bendede yok gerçi ama göremedim. :( hep aynı olay g2 g3 ten hızlı. Kan et kemik 3lemesi etrafında dönmüş konu hep. :(

Beklentileri çok da yükseltmeyin bence
Hızı ve gücü artıcak işte, O bölüm dofu bir güzel benzeticek.Sonraki 2 bölüm de dayak yiyecek. 4.bölüm de anlık bir patlama ve yeni bir teknikle yenicek. Bu arada kafesi de kıracak. Sonra Fuji baba bunların gitmesine izin vericek.

Nightmare Luffy muhabbeti çok gereksiz değilmiydi ya onun gibi olmasın mümkünse teorilerini bile sevmiyorum ya. Sonunda Kuma olmasa hiç olmasa seride bir şey kaybedilmeyecek bir arc ya bence. :( Münkünse olmasın öyle bir şey ya daha orjinal fikirler bendede yok gerçi ama göremedim. :( hep aynı olay g2 g3 ten hızlı. Kan et kemik 3lemesi etrafında dönmüş konu hep. :(
Benim yorumları okmuyorsun herhalde:/

Bir başka fikrim geldi. Bedenini impact dial'a dönüştürebilir mi? Darbeyi ve ya darbeleri alır bedeninde gezdirirken toplar ve istediği bir yerden salar. Hatta buna kendi yumruk gücünü de ekleyip salar. Toriko'da 4canavar yapmıştı oradan aklıma geldi. Hem g2 hız g3 güç g4 dayanıklılık sırasına da uyuyor.
Kısaca; Aldığı darbeler+kendi gearsız vuruşu=Gear 4th

tabii bunun vurmaktan ziyade kesici saldırıları olan dof karşısında nasıl bir etkisi olacağı sorusu çıkar ki bunun cevabı çok basit. Gearları ilk açtığında lucci tek mi yedi sanki?

mangaka farklı düşünmeyi seven biri ve genelde birbiri ile bağdaştırmıyor çoğu şeyi.
1-normal formunda uzayabiliyor
2-g2 de hızda lvl atlıyor
3-g3 te uzvunu devleştirip vuruş gücünü artıyor
4- g4 te ise bunların dışında birşey olmalı.zaten g2 ve g3 ü aynı anda kombine edebiliyor.bu sefer hakinin özü ile alakalı birşey çıkma ihtimali yüksek.belkide sabonun herşeyin bir özü vardır cümlesinin anlamını g4 te görecez. büyük ihtimal rokuogan gibi şok darbesi ve vücudun iç kısımlarına etki eden bir saldırı türü olur.bu şekilde lawın gama knife saldırısına eşdeğer hasar verebilen bir güç elde etmiş olur,tek farkı luffy g4 teyken her saldırısında ekleyebiliyordur.

Ne eklendiği kadar ne eksilteceği de önemli G4'ün. G2 bedenini yıpratıyor G3 ise hızını azaltıyordu. Luffy'nin nesi eksilebilir G4 ile belki ordan bir şey bulunur.

Arkadaşlar buldum galiba G4'ün nasıl bir şey olacağını. :D
[video=youtube;dChhzNGHgnA]https://www.youtube.com/watch?v=dChhzNGHgnA#t=177[/video]

kas boyutumuzun bi sınırı varmış. Miyostatin adı verilen ve kasın gerçekte ne kadar büyüyebileceğini belirleyen bir protein varmış. Bu Miyostatinden kurtulursan kasın sınırı olmuyormuş. Sporcuların çoğu da genetik olarak bu yüzden şanslı olabiliyorlarmış. Arnold'ı gösteriyor örnek olarak.

Not: Oyundayken yazdım, yanlışım varsa düzeltin :D

ShiShi Nickli Üyeden Alıntı
Simdi kolundaki damar kalkmıs durumda yani yine kol bazlı bir saldırı olacak. Damar kalkması bana urouge un meyve yetenegini hatirlatti. Yani G3 gibi kolu havayla sisirme gibi degil. Daha kas bazlı bir buyume olacak gibi. G2 hız ı arttirmaya yonelikti. G3 daha cok kaba gucu arttirmaya yonelikti. G4 ise tamamen fiziksel gucu arttirmaya yonelik olabilir. Yani dogrudan kas gucunu arttirabilir. Cunku Luffynin "Seni ve kafesini ortadan kaldiracagim" sozu ile direk yikici bir guc ortaya cikaracak havasi var. Insallah sacmalamaz.

Birde kafamda baska bir yon daha var. Genelde anime ve mangalarda ya da oyunlarda guc kistasini 3 temel kistas uzerinde durulur. Hız-Guc-Teknik.
G2=hız G3=guc G4=teknik
Yani G4 de haki yogunlastirma yada haki bazli etki arttirmaya yonelik bir saldiri olabilir.
Ben diyeceğimi demişim zaten :artiz:

Bu arada okuyunca yazdıklarımı ikinci dediğim daha mantıklı geliyor :rolleyes:

Vergo nun g2'li hali işte.Büyümesi luffy nin dez avantajı.O boyuta hız veremez.Zaten anlamadım o kütleyi nasıl kaldırıp vuruyor.Neyse.Ful beden koka+full beden g2 oyum buna.

Biraz saçma olabilir ama Oda'nın trollüğünden şunun kaslı biçimi çıkabilir.

Hem çevikliği çok artar Dof böyle bir Luffy'i kolay kolay yakalayamaz. Hem de saldırı gücünü daha küçük bir yerde yoğunlaştırarak daha fazla zarar verici vuruşlar yapabilir.

Biraz saçma oldu ama olsun :D

Biraz saçma olabilir ama Oda'nın trollüğünden şunun kaslı biçimi çıkabilir.

Hem çevikliği çok artar Dof böyle bir Luffy'i kolay kolay yakalayamaz. Hem de saldırı gücünü daha küçük bir yerde yoğunlaştırarak daha fazla zarar verici vuruşlar yapabilir.

Biraz saçma oldu ama olsun :D
Küçük ama çoook etkili diyorsun yani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık