Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten anime konusu bile yok güncel :/ Manga takip etmeyen burada yer bulamaz .
Nerede tartışacak ? Anime bölümleri bile " çok iyi çokta güzel oldu " şeklinde ilerliyor. :/
Manga okumayan yoktur.

Konu yok dedin aslında var. Tartışılmıyor olması birşey değiştirmiyor.

He bencede saçma sadece anime takip eden heralde 10 kişi falan vardır forumda.
İdrak sorunun mu var ?

Lastiği iyicene sıkıştıracak kesilmeyen sert darbeler vuran biri olup çıkacak. Ya da kesici bir şey yapar. Şuan dofun saldırıları durduramıyor :/

Gear 2 ve 3 birleşimi bir düzen olursa şu aklıma geldi.

2.düzen şeklinde rakibe saldırırken tam yumruğu vuracağı sırada dev koluna sahip olabilir.Bu sayede dezavantajları da ortadan kaldırmış olur.Kanla birlikte aynı ve istediği anda hava pompalamanın yolunu bulmuş olabilir hakiyle.

Gear teknikleri hep meyve üzerine kurulu, o yüzden haki ile ilişkili bütün teorileri komple atlıyorum.

Benim fikrim diğer uzuvlarından aldığı gücü tek bir uzva yükleme üzerine. Misal sol kol küçülüp chibi haline gelirken sağ kol aynı oranda güçlenir, hızlanır ve uzar. Ve ya iki kolu büzülür tek bacakta toplanır gibi.
Ben atayımda tutmazsa anormal olmaz ama tutarsa havam olur.

Gear teknikleri hep meyve üzerine kurulu, o yüzden haki ile ilişkili bütün teorileri komple atlıyorum.

Benim fikrim diğer uzuvlarından aldığı gücü tek bir uzva yükleme üzerine. Misal sol kol küçülüp chibi haline gelirken sağ kol aynı oranda güçlenir, hızlanır ve uzar. Ve ya iki kolu büzülür tek bacakta toplanır gibi.
Ben atayımda tutmazsa anormal olmaz ama tutarsa havam olur.
Düşününce bu da çok çirkin bir görüntü yapıyor :/

Roronoa Zoro

Gear 2 ve 3 birleşimi bir düzen olursa şu aklıma geldi.

2.düzen şeklinde rakibe saldırırken tam yumruğu vuracağı sırada dev koluna sahip olabilir.Bu sayede dezavantajları da ortadan kaldırmış olur.Kanla birlikte aynı ve istediği anda hava pompalamanın yolunu bulmuş olabilir hakiyle.
Gear 2 ve Gear 3 ün birleşimini Tb arc ta 1000 gölge Moria ya karşı yaptı zaten

Düşününce bu da çok çirkin bir görüntü yapıyor :/
belki kuul çizer? Haklısın çok iyimserim :/
Madem bir yol belirlemeye çalışayım
G2: hız sorunsalını zaman sınırı ile çözdü
G3: hızdan feragat edip güç problemini çözdü
G4: uh....uzuvlarını inceltip ip gibi yapsa? Ne işe yarayacak bilmiyorum ama ya yaparsa?

Bence full beden g3 yapıp fazla büyümeden bütün bedenine yayabilir bunu g2 olarak yaparsa daha sağlam ve hızlı olur :

Daha önce bunu tecrübe etti bu tarz birşey çıkarsa baya güzel olur :D

aklıma kötü bir ihtimal geldi. Komple alev almasın bir de:/ bütün saldırıları red hawk oluyormuş. Yok yahu vazgeçtim bundan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık