Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neye göre hızlı...ip'inden mi hızlı, dof'tan mı hızlı...sırf dof'tan hızlı ve aynı güçte olması ip tekniklerini alt etmesine yetmez, gördüğümüz üzere bir cacığada yaramıyor. Bende diyorum ki ekstradan hem hız hemde güç olmalı yeni teknikte...Herkes mükemmel anlayamıyor mangayı bazıları gibi:ühü:
Bana sıvıyon gibi geliyo ama hadi bişe demiyim :(

Arkadaş siz law'ı oradan kaçırttırınca işi shoujo'ya bağlamışsınız. Dof, Law'a ölmüş gözüyle baktığını zaten söyledi. Ayrıca dof'un yanından kaçırttı, dof onlar aşağıdayken müdahale edemez mi ipleri ile veya law'a ipi geçiremezmiydi çoktan ama umurunda değil artık.

Ben diyorum ki dof mod açacak, bu hız yetmez. Aslında şimdide yetmiyor, dof'a zarar veremiyor teknikleri ama siz bu hız ve gelecek ekstra bir güç yeter diyorsanız sizin düşünceniz. Ben katılmıyorum, yakında belli olacak zaten:D

Şimdi benim anlayamadığım şey "Hız güçtür" diyen bir Kizaru örneği varken "hızlısın ama gücün yetersiz" sözü mangaka'nın sıvaması değil midir?

Luffy'i pohpohlayıp okuyucuyu gaza getirme, birde rakibine saygı duyma olayı. Halbuki hızlı dediğimiz adamların karşısına çıkarsınlar luffy'i, kalbura çevirir yeni delikler açarlar vücudunda. Luffy için daha zaman ihtiyaç var, tamam bu çocuk oldu dememiz için.

Daha öncede dediğim gibi Luffy"nin bu serideki en hızlı adam olacağını sanmıyorum, her dalda iyi olacak ama en iyi olmayacak o dallarda. Haki+Hız+Güç+Meyve yani Toplamda çok büyük bir güç olacak:respect: Bir tek kral hakide en iyi olur.

Aslında doğru söylemek gerekirse luffy'nin güç olarak birşeyler alması lazımdı. Düşünecek olursak doff şuan tam güç değil bence . Nedeni ise kafes adam hem luffy ile dövüşüyor başa baş üstüne kafes var . Kafes kapanasıya kadar luffy'nin bir şekilde doffu yenmesi lazım değilmi . Bu yüzden yıkıcı bir güç lazımdır . Bundan dolayı Hızlı ve güçlü bir vuruş yapmalıdır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık