Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne diyor, iyi ama yinede benim için yetmez diyor dof.Okuyanlar ne demek istediğimi anlıyorlar, luffy o güce ulaşsa bile şuandaki hızıyla bu iş olmaz. Daha dof mod açmadı, birde mod açsın o hız komik kalır.
Nerede benim için yetmez diyor? Hızın gayet iyi ama gücün için aynı şeyi söyleyemem diyor. Dof'un dibinden adam kurtarıyor Luffy, birde benim için yetersiz mi diyecek?

Nerede benim için yetmez diyor? Hızın gayet iyi ama gücün için aynı şeyi söyleyemem diyor. Dof'un dibinden adam kurtarıyor Luffy, birde benim için yetersiz mi diyecek?
Dof'un gayet iyi dediği dof ile eşit diyorsan olabilir senin düşüncen ama bunun birde dof mod on'u var. Öyle bir mod açtığında dof, ne olacak o zaman bu hız ile...

Roronoa Zoro

Şu seriyi senelerdir okuyup da Luffy'nin Dof'tan hızlı olduğunu göremeyen adam... Ne yapsın ki?

Şu seriyi senelerdir okuyup da Luffy'nin Dof'tan hızlı olduğunu göremeyen adam... Ne yapsın ki?
Neye göre hızlı...ip'inden mi hızlı, dof'tan mı hızlı...sırf dof'tan hızlı ve aynı güçte olması ip tekniklerini alt etmesine yetmez, gördüğümüz üzere bir cacığada yaramıyor. Bende diyorum ki ekstradan hem hız hemde güç olmalı yeni teknikte...Herkes mükemmel anlayamıyor mangayı bazıları gibi:ühü:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık