Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cedric

Optaki en berbat meyve bizim oğlan da ne yazık ki. :üzgünüm: O da elinden geleni yapıyor daha napsın. :ühü:

Optaki en berbat meyve bizim oğlan da ne yazık ki. :üzgünüm: O da elinden geleni yapıyor daha napsın. :ühü:
Oda bu konuya deginmisti bi Sbs de. Luffy e en iyi meyveyi versem 3-4 yılda seri biterdi buda hic eglenceli olmazdı gibisinden birsey diyordu. Yanlis hatirlamiyorsam
Yani aslinda meyvesi bile onunde bi engel Luffy icin ilk yillarin flasback i gorunce anladik bunu Ace Sabo falan dalga geciyordu meyveyi kullanamamasi yuzunden. Yani luffy once onu asmak zorundaydi meyve kontrolunu sagladi ilk basta sonra da meyve ozelliklerinden yararlanmaya calıstı. Yani hic meyve yemese de Ace ile fiziksel guc basip iyi bi meyve bulunca bilincli yese cok daha kolay ilerlerdi Luffy.

Cedric

Oda bu konuya deginmisti bi Sbs de. Luffy e en iyi meyveyi versem 3-4 yılda seri biterdi buda hic eglenceli olmazdı gibisinden birsey diyordu. Yanlis hatirlamiyorsam
Yani aslinda meyvesi bile onunde bi engel Luffy icin ilk yillarin flasback i gorunce anladik bunu Ace Sabo falan dalga geciyordu meyveyi kullanamamasi yuzunden. Yani luffy once onu asmak zorundaydi meyve kontrolunu sagladi ilk basta sonra da meyve ozelliklerinden yararlanmaya calıstı. Yani hic meyve yemese de Ace ile fiziksel guc basip iyi bi meyve bulunca bilincli yese cok daha kolay ilerlerdi Luffy.
Tuhaf bir şeyde var opta lastikten başka bir meyveyi de yakıştıramıyorum Luffy'ye.

Tuhaf bir şeyde var opta lastikten başka bir meyveyi de yakıştıramıyorum Luffy'ye.
Oda'nın sbs de verdiği cevap;

" R : ONE PIECE'te bu günlerde ardı ardına Luffy'nin meyvesinin rakip olamayacağı çok güçlü meyveler çıkıp duruyor, ana karakter olarak meyvelerin arasında en güçlüyü alması gerekiyor diye hissediyorum, neden ona baya zayıf görünen lastik meyvesini verdin ?

O : Ahaha doğru ! Diğer güçlü ve havalı yetenekleri görünce neden böyle yaptığım tam bir gizem gibi duruyor. Cevap çok basit, en saçma yeteneği seçtim. Baş karakter klasik olarak en güçlüyü alsaydı, bu kadar uzun süre devam edebileceğimden emin değilim. Hikaye ne kadar ciddileşirse ciddileşsin, Luffy uzayacak ve esneyecek. Bana her zaman etrafta saçmalama fırsatını veriyor. Benim yazmak istediğim manga bu."

Muhtemelen okumuşsundur zaten ;), okumayan varsa diye paylaşayım dedim.

AperionRyoku

Bu yüzden ben hep sahiplerini kendilerinin seçtiğini düşünmüşümdür. Luffy laçka, bildiğin lastik karakterinde bir adam ve meyve bu yüzden onu seçiyor olabilir. Ya da tam tersi bir durumda olabilir. Meyve kendi karakterini bağlandığı kişiye yansıtıyordur :/

Bu yüzden ben hep sahiplerini kendilerinin seçtiğini düşünmüşümdür. Luffy laçka, bildiğin lastik karakterinde bir adam ve meyve bu yüzden onu seçiyor olabilir. Ya da tam tersi bir durumda olabilir. Meyve kendi karakterini bağlandığı kişiye yansıtıyordur :/
Bende benzerliğin farkındayım ama, Oda karakterine göre meyve veriyor desek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık