Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olmuş burda Luffy magma adam mı olmuş?
Red hawkta ateş çıkardı , burda da biraz daha zorlayıp magma olmuş gibi çizmiş.

Ne olmuş burda Luffy magma adam mı olmuş?
Red hawkta ateş çıkardı , burda da biraz daha zorlayıp magma olmuş gibi çizmiş.
Normalde Luffy'den meteor yağmuru isimli bir saldırı bekliyordum. Elephant Gatling Gun'ın Red Hawk gibi alevli versiyonu. Ama olmayacak gibi.

Normalde Luffy'den meteor yağmuru isimli bir saldırı bekliyordum. Elephant Gatling Gun'ın Red Hawk gibi alevli versiyonu. Ama olmayacak gibi.
Şimdi değilsede bence o saldırı ilerde olabilir , benimde aklıma red hawkı ateşlediği gibi gatlingi ateşlemesi gelmişti yapar bence.

Dof'un meyvesinin 12319283 tane farklı gücü var, Ace'inki de öyle, Law'ın...
Bütün meyvelerin cins cins formları var, bi' WB'ninkinde görmedim, o zaten canavar. Logia mogia dinlemiyor.
Luffy'ninki az bile ekstradan 2 tanecik. Gerizekalı olunca çözmesi zaman alıyor demek ki.
Dof'un Law'ın meyveleri fantastik meyveler. Ace'i ve Ace ile ilgili her şey forumda yerilse bile adamın meyvesi için yeni dünyanın her yerinden adamlar geliyor.Bu meyveler kaliteli meyveler,sahipleri de belli bir seviyenin üstü olunca şekilleniyor.

Lastik böyle değil.Lastik meyvesinin bu hallere gelmesi bile mucize. Tamam Luffy harbi salak ama meyvesini gayet iyi kullandığını düşünüyorum

Alpamis

Dof'un meyvesinin 12319283 tane farklı gücü var, Ace'inki de öyle, Law'ın...
Bütün meyvelerin cins cins formları var, bi' WB'ninkinde görmedim, o zaten canavar. Logia mogia dinlemiyor.
Luffy'ninki az bile ekstradan 2 tanecik. Gerizekalı olunca çözmesi zaman alıyor demek ki.
Olmadı bu meyveye çağ atlattı adam. Luffy gibi savaş zekası olan biri daha yok. Çabuk kavrıyor. Ve bunu hızlıca meyvesiyle bütünleştiriyor. Ki bahsettiğimiz meyveden kimse bunları beklemezdi. Hani Luffy'nin saydığın adamların meyveleriyle bir değil meyvesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık