Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Dressrosa arc ın yan karakterleri olaya müdahale edip Dof un adamlarını paket ediyor

Cp9 un tekrar ortaya çıktıklarında serideki değerleri artmış şekilde olacak ve bence Cp0 ı onlar indirecek, müttefik olarak

Niye?Lucci sadece rokushikide usta bir suikastçiydi.Onun dışında 2 sene önceki Luffy ile eşit bir adam.Şu an çoğu karakterden güçsüz.Lucci 2 sene önceki hali ile New World'e giremezdi bile.Cp0 ise New World'de çalışıyor ve verdikleri emirler komuta olarak Sengoku'dan bile üstün.
Cavendish, Bartolomeo, Bellamy Yeni Dünyada ün yapıyorlar Spiker diyor yeni dünyanın ünlü korsanları diye, Lucci nin bunlardan aşağısı yok fazlası var , Nw ye rahatça girer ve ünlü olurdu

Ayrıca Lucci, Pekoms gibilerdende güçlüdür bana göre ( Pekoms kurşunları durdurdu diye ooo çok güçlü diyen ekip, Lucci daha çocukken vücuduna topları alıp banamısın dememiş :good: )

Cedric

Cp-9 geride kaldı artık, bir sonraki çıkışları muhtemelen en büyük savaşta Luffy'nin müttefiki olarak varsayıyorum. Cp-0'ı amirallera denk görüyorum açıkçası beklentim bu yönde ve de Cp-0 da ki en güçsüz adamın Lucci'yi tokatlayacağını bende bekliyorum. :)

Rob Lucci'nin müttefik olacağını düşünmüyorum. Onun kara adaleti bizimkilere ters düşer.

Sıkıldım zoro vs luffy okumaktan teori falan olsaydı bari bir sürü olay var yok mu bi teori yazcak hayal dünyası geniş bir baba yiğit :)

Haki ile gezme olayının ihtimali var. Haki nesnelere ekleniyor malum. Misal oka ekleyip fırlatıyorlar. Peki ya fırlatmayıp o sırtlarındaki oklarını koydukları şeye her ne deniyorsa ona geri koysalar? Haki belirli bir zaman sonra kaybolup gider diye bir şey söylenmedi sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık