Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Doffy lawın kol ve bacaklarını parçalamış olacak ve luffy dellenicek bundan şüphemiz yok ama güzel bi kavga izleyecekmiyiz diye şüphelerim var. Bakınız bundan kaç sene evvel rob lucci-luffy vs leri bile ne kadar kaliteli çizilmiş birde şimdiki vs lere bakın fujitora zoro- doffy-law vs çocuk çiziyor sanki. Bi de yani 2 hareket yapıp konuşmaya başlıyorlar bıktım bundan. şöyle 15 dk sırf dövüş çizemiyorlar mı arkadaş. İçimden bi ses "oda ve ekibine" yine çok pis sövecem diyo du bakalım

Doffy lawın kol ve bacaklarını parçalamış olacak ve luffy dellenicek bundan şüphemiz yok ama güzel bi kavga izleyecekmiyiz diye şüphelerim var. Bakınız bundan kaç sene evvel rob lucci-luffy vs leri bile ne kadar kaliteli çizilmiş birde şimdiki vs lere bakın fujitora zoro- doffy-law vs çocuk çiziyor sanki. Bi de yani 2 hareket yapıp konuşmaya başlıyorlar bıktım bundan. şöyle 15 dk sırf dövüş çizemiyorlar mı arkadaş. İçimden bi ses "oda ve ekibine" yine çok pis sövecem diyo du bakalım
Ne yaşıyorsun merak ettim. Buradan bakınca anlam veremedim çünkü. :S

Dayanıklılık konusunda hala kafanızda soru işaretleri var mı? Zoro vs kuma ve öncesini sonrasını biliyorsunuz... Üstüne her savaşa yaralı girmesi... Lufyy nin alıp da zoronun alamayacağı baş düşman yok
Lucci? deyip konuyu bitiriyorum enele falan geçmeden. Luffy vs dof başlayacak şimdi güzel bir vs izleyelim. Şimdi fanlar zoro da alır dofu diyebilir ve bende buna güzelce gülebilirim :D

Benim de tüm serideki favori karakterim Zoro. Ancak tek bir gerçek yeterli bu mevzuda: Kaptanından daha güçlü ya da kaptanıyla eşit güçte bir tayfa üyesi olamaz. Zoro'nun ilk bölümlerde Luffy'nin emri altına girmesi, ona hayatını borçlu olması yüzündendi. Sonra ise güç farkını Zoro da kabul etmiş ki, sesini çıkarmadı. Yoksa bu tayfada kalmazdı emin olun. BAA'da Luffy H. Haki saldıktan sonra kurduğu cümle durumu açıklıyor. Olay H. Haki değil aslında, Zoro'nun onu kaptanı olarak görmesi için neden. Benzer şekilde, Luffy kaptan olarak hakettiği saygıyı göremezse, tayfadan ilk ayrılacak olan da kendisi zaten.

Benim de tüm serideki favori karakterim Zoro. Ancak tek bir gerçek yeterli bu mevzuda: Kaptanından daha güçlü ya da kaptanıyla eşit güçte bir tayfa üyesi olamaz. Zoro'nun ilk bölümlerde Luffy'nin emri altına girmesi, ona hayatını borçlu olması yüzündendi. Sonra ise güç farkını Zoro da kabul etmiş ki, sesini çıkarmadı. Yoksa bu tayfada kalmazdı emin olun. BAA'da Luffy H. Haki saldıktan sonra kurduğu cümle durumu açıklıyor. Olay H. Haki değil aslında, Zoro'nun onu kaptanı olarak görmesi için neden. Benzer şekilde, Luffy kaptan olarak hakettiği saygıyı göremezse, tayfadan ilk ayrılacak olan da kendisi zaten.
Tebrik ediyorum. Dolayısı ile Zoro Luffy ile eşit, daha güçlü, yada çok yakın demek hem Zoro'ya hem Luffy'e hakarettir. Etmeyin.

Genel olarak herkes burgess'in adaya gelme sebebinin mera mera no mi olduğunu düşünüyor fakat bence aokiji'nin dressorada bişeyler olacağını tahmin etmesininden ve karasakal ile iletişimde olmasını göz önünde bulundurursak meyve için gelmediği ortada bence. Hatta den den mushi de olan konuşmada tahminim aokiji'nin teach'i bilgilendirmesi üzerine burgess'e görevlendirdi ondan ötürü burgess'de ona güvenmediğini söyledi.

Cp-0'a gelelim. Bu adamların adaya geliş sebebi herkesin bildiği dressora halkını yanlış haber hakkında bilgilendirmek. Fakat bu adamları biz adada dolanırken gördük. Yani hemen gitmediler. Ya da hala adadalar. Şu an adadalarsa ne yapacaklar sorusu geliyor akıllara. Bence W.G. Doflamingo'yu öldürseler bile bilgi çıkmayacağından emin olamadıkları için hertürlü doflamingo'yla ters düşmek istmez. Bu durumda cp-0 karşısına doflamingoyu almaz destek olurmu orası belirsiz. Açıkçası adada olduklarını zannetmiyorum.
Burgess yorumun mantıklı geldi bana çok:good:
Cp-0 ise tam sonuna kadar çok iyi ama ben hala adada olduklarını ve hiçbirşey yapmadan gideceklerini söylediğin sebeplerden anca Dofi bana yardım edin falan demezse sadece olayları izleyeceklerini Dofi'yi sırrıyla beraber kazıyacakları görüşündeyim.

Genel olarak herkes burgess'in adaya gelme sebebinin mera mera no mi olduğunu düşünüyor fakat bence aokiji'nin dressorada bişeyler olacağını tahmin etmesininden ve karasakal ile iletişimde olmasını göz önünde bulundurursak meyve için gelmediği ortada bence. Hatta den den mushi de olan konuşmada tahminim aokiji'nin teach'i bilgilendirmesi üzerine burgess'e görevlendirdi ondan ötürü burgess'de ona güvenmediğini söyledi.
Ne yalan söyleyeyim bende Teach'in Doflamingo mevzusuna bir şekilde müdahil olacağını düşünüyorum, sırf meyve sebebiyle Burgesss'i oraya yollaması bana biraz mantıksız ve manasız gelmişti açıkçası. Arc sonunda Teach ve tayfasının Dressrosa'da gözükmeside olasılık dahilinde, hatta kuş kafesi yüzünden Burgess'te orada kaldıysa ve den den mushi ile iletişim kuramıyorsa, orada ne oluyor ne bitiyor diye yola çıkmış bile olabilir. Teach, Burgess gibi güç açısından değerli bir adamını kaybetmek istemez.

Bölümde dikkatimi çeken başka bir şeyde, Trebol'ün halen saf saf Manshelly'yi ellerinde tuttuklarını zannetmesi, ve Doflamingo'ya umudunu kaybetme yenilenleri tekrardan diriltebiliriz demesi, Doflamingo bundan sonra Luffy'yi yense bile pek bir manası yok, hem fabrika hemde Trebol hariç tüm tayfası işlevini kaybetti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık