Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

759: Gece Kralı! Efendi Nekomamushi Ortaya Çıkar!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 2781

Minklerin atmosferi güzel verilmiş,Jack hiç 1 milyar beli göstermiyor garip şekilde meyvenin pek etkisini göremedik.Sanjiler sonunda varıyor adaya acaba Jack ile görüşücekmi sheephead ile kapışıyor ama Jack ? Bilinmiyor henüz.Toei Animation mangayı renkledirip vermiş bazı yerlerde çok daha iyi olabilirdi çizimler kanaatimce.İncelemeye bakmak isterseniz burada ulaşabilirsiniz.

Bölümü izlemedim ama şu elektrik olayının nasıl bir fantazisi var merak etmeye başladım. Önce Enel, sonra Mink kabilesi. Nerden geliyor lan bu elektriğin suyu ? :) Oda seriyi Keban Barajı'na bağlamış beyler :D
Minklerin hepsi tüylü. Tüyden statik elektirik üretilebiliyor. Oraya bağlarlar sanırım.

-neko'nun sesi, inu'nun dövüş sahneleri kötüydü bence. Inu bildiğin cımbız saplar gibi dövüşüyor.
Yine de animeyi bırakmak bana anlamsız geliyor. Haftada 20 dakika zaten. Hem eski bilgileri de tazelemeye yarıyor

Ben sesi kötü bulmadım. Zaten hâlâ ses sanatçısı bulmaları da bir garip. Bin karakter seslendirildi seride. Japonya'da insan kalmadı. :(

Neko'nun girişteki çığlığını beğenmedim. Kediler kavga ederken daha tiz bir ses çıkıyor. Bu resmen böğürmüş.

Bölüm fena değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık