Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

759: Gece Kralı! Efendi Nekomamushi Ortaya Çıkar!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    27
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anime bitmiş la :( Eskiden sadece çizimleri kötüydü, şimdi animasyon yapmaya üşenir olmuşlar. Boş boş sahnelerle doldurmuşlar. Her izlediğimde daha az uğraşmanın ve tembeliğin yeni bir yolunu buluyorlar :(

Geçen bölüm daha güzeldi. Jackle, İnu arasındaki çatışma çok boş gözüktü gözüme. Neko reyisin sesini de sevmedim. Onun o epic girişi de güzel olmamış :/

Efekt yapmaya ya da gidip araştırıp bulmaya da üşeniyorlar artık. Inu'nun kılıcıyla Jack'in burnu çarpışınca çeliğin çarpışma sesi çıkıyor.

Neko'nun girişi falan güzeldi ve sesini de sevdim. Inu sahneleri yavaş. O aralardaki Deviantart'ta paylaşılan fan çalışmalarını andıran görüntüler ne gözünüzü sevem? Zou'da ikidir bunu yapmaya başladılar.

Inu'nun hortumu tuttuğu sahnede hangi soundtracki koysak da sahnenin gazını vermesek diye özel olarak düşünmüşler sanırım.

Ehhehe adamlar animasyon yapmamak için abidik gubidik çizimlerle geçiştirmiş. :/ Rezillikte istikrar bu olsa gerek.

Bu bölüm cidden animeyi bırakıp sadece mangadan ilerlemeyi düşündüm. Belki sadece efsane bölümlerde falan bakarım diye. Acaba Inu-Neko beraber savaşsa ne olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık