Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın gelecek bölümde çakma dev oyuncaklar ve ağlak prenses aradan çıkaydı iyi olurdu. Zoro vs Pica'nın ise uzun süreceğini, en azından Dofly vs Luffy'nin sona ermesinden önce yada vs'nin başlamasından sonraki bir süreye kadar devam edeceğini düşünüyorum, bekliyorum.

Yarın gelecek bölümde çakma dev oyuncaklar ve ağlak prenses aradan çıkaydı iyi olurdu. Zoro vs Pica'nın ise uzun süreceğini, en azından Dofly vs Luffy'nin sona ermesinden önce yada vs'nin başlamasından sonraki bir süreye kadar devam edeceğini düşünüyorum, bekliyorum.
Uzun sürecektir zaten.Fanların abarttığı gibi tek falan yok ortada.Aksine Pica çok dayanıklı ki 3-5 damla kandan ibaret olay.Pica sinirlenmiş ve şaşırmış şekilde duruyor.Zoro içinse mangaka kaslarını esnetiyor yazmış yani dövüş yeni başlıyor gibi geldi bana.

Şu bölümde Luffygillerin kazasız belasız bir üst kata çıkabildiklerini görsem kafi.. Bütün sayfaları ağlak cüce prenses ya da dev oyuncaklarla falan doldurmasına bile razıyım :artiz:

Roronoa Zoro

Bir kere de ağlak prens görelim ulan! Hadi onu geçtim, bu prensesler hep mi iyi lan?!? Kötüsünü de görelim bi' kere. E. Oda'daki bu monarşi fetişi nedir anlamadım gitti.

Zoro yine gülüyor :D barto ağlamaya devam . Dediğiniz gibi prenseste ağlak çıktı . franky vs senor pink bu hafta da boş geçti .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık