Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 755 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teoni

Ya arkadaş şimdide prenses çıktı , her hafta yeni bir kişi katılıyo mangaya olaylar ilerlemiyor hiç , nasıl son bulacak bu arc .Şu anki haliyle bu arc 2015 in ilk yarısına kadar daha devam eder gibi gözüküyor. :(

Ya arkadaş şimdide prenses çıktı , her hafta yeni bir kişi katılıyo mangaya olaylar ilerlemiyor hiç , nasıl son bulacak bu arc .Şu anki haliyle bu arc 2015 in ilk yarısına kadar daha devam eder gibi gözüküyor. :(
Ağlak Prenses her arcta var, yeni bir şey değil ama mangaka aştı kendini bu arcta 3 ağlak prenses çıkardı [Rebecca - Violet - Dwarve]. :D

Birde bu prenses vardı kurtarılcak unutmuştum tam.Cüceler,kanjuro grubu ve şehir halkı var off etrafta boş boş dolanıcak ne cok adam var ya.:(

Unknown

Tüh ya bu hafta Zoro nun nasıl ezildiğini göremeyeceğiz :(

Ayrıca bu kısımlar öyle yada böyle işlenicek şimdi işlensinde Luffy vs Dof çıkınca araya kaynamasın :(

Prensese de alıştım da ağlaklığa alışamıyorum bir türlü :S Mangaka bu arctan sonra da prenses çıkaracaksa şöyle hem fiziksel hem mental anlamda güçlü bir prenses çıkarsın da bir farklılık olsun,böyle daha yutulur olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık