Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 742: Hep Yanında Olacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu güçlü kuvvetli Kyros ne ara yakalandı da ayakları zincirlendi, ben onu çözemedim.
Çok mu hızlı okudum acaba.
Ayrıca bacağını da çok yukarıdan kesmiş, diz altından kesip sonradan tahta bacak olabilirdi. Koca korsan dünyasında bir tahta bacak yok zaten, açığı kapatmış olurdu.

Yahu bu güçlü kuvvetli Kyros ne ara yakalandı da ayakları zincirlendi, ben onu çözemedim.
Çok mu hızlı okudum acaba.
Ayrıca bacağını da çok yukarıdan kesmiş, diz altından kesip sonradan tahta bacak olabilirdi. Koca korsan dünyasında bir tahta bacak yok zaten, açığı kapatmış olurdu.
Ya Dof ve adamları aynı anda dalmıştır(öyle gözükmüyordu) ya da kral elimiz de sıkıyorsa gelme demiştir Dof. O da mecburen esir düşmüştür.

Artık haftaya kesin olaylar kopacak, amiralimizi de artık göreceğimize inanıyorum ama bakalım nerede çıkacak karşımıza? Luffy veya Yonkou gemisinin oralarda çıkarsa var ya süper olur ama tabii çıkarsa:D

Gene yazayim yalak suratı bir halta yaradı sonunda usop un.Franky nin o halde olması normaldir.Adam denizci+dof birliklerine karşı koydu.Tüm orduları topladı başına.Robotu olsaydı oradan da çıkardı.Gerçi gene çıkardı ama olsun artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık