Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+21 marid cinlerin yaşadıkları yerler cinniya dişi cin habais.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herhangi bir dine veya bir yaratıcının varlığına inanmanıza gerek yok. Varlar işte. Ben yeterli kanıt gördüm kendi gözümle aynı şekilde bu tarz olaylara maruz kalan bir sürü insan var çoğu sallıyor desen arada gerçekten mantıklı bir şekilde açıklayamayacağın olaylar yaşayanlar vardır illaki. Anlamlandıramadığınız şeyler görürseniz bilime göre ben şizofrenim lanet olsun diye triplere girmeyin yani tabi umarım böyle bir şeyle karşılaşmazsınız beyler cidden iyi bir tecrübe değil
Şizofreni , Halüsinasyon , Akıl hastalıkları... En azından bunların varlığı kanıtlanmış.

Şizofreni , Halüsinasyon , Akıl hastalıkları... En azından bunların varlığı kanıtlanmış.
Evet. Hatta hepsiyle ilgili detaylı bilgiler nette mevcut zaten o yüzden tribe girmeyin dedim öyle bi tecrübeniz olursa. O hastalıklarla alakası yok çünkü bu tarz olayların. Misal 3 çocuk öğlen vakti tamamen açık alanda mezarlıkta yürürken ve civarda onlardan başka kimse yokken grubun en arkasındaki çocuk bir kuvvet tarafından itilip diğerlerine çarpıyor. Etrafta kimse yok, rüzgarda yok. Sanırım bu tarz vak'aların adlandırıldığı, varlığı kanıtlanmış bir hastalık veya fizik kuralı yok. Kısacası pek dar görüşlü olmamak lazım bence

Evet. Hatta hepsiyle ilgili detaylı bilgiler nette mevcut zaten o yüzden tribe girmeyin dedim öyle bi tecrübeniz olursa. O hastalıklarla alakası yok çünkü bu tarz olayların. Misal 3 çocuk öğlen vakti tamamen açık alanda mezarlıkta yürürken ve civarda onlardan başka kimse yokken grubun en arkasındaki çocuk bir kuvvet tarafından itilip diğerlerine çarpıyor. Etrafta kimse yok, rüzgarda yok. Sanırım bu tarz vak'aların adlandırıldığı, varlığı kanıtlanmış bir hastalık veya fizik kuralı yok. Kısacası pek dar görüşlü olmamak lazım bence
Yıl olmuş 2014. Millet 10 yıl öncesinden 500 milyon kilometre uzağa küçücük kuyruklu yıldıza araç gönderiyor , adamın kurduğu cümleye bak. '' Pek dar görüşlü olmamak lazım bence '' Ya anlaması neden bu kadar zor? Eğer cin peri vb. görüyorsan ya bir çeşit halüsinasyondur ki birçok nedeni olabilir , en sağlıklısı bir doktora görünmek. Yada akıl hastasısındır. Saçma sapan hikayeler vb. hala zamanını tüketmedi maşallah. '' Etrafta kimse yok , rüzgarda yok , zaten böyle bir fizik kuralıda... ( ne diyorsun abi sen? amacın ne ya? ) Hayır yani yanlış anlaşılmasın , isteyen istediğini gördüğünü söyler , iddia eder . Benim bununla bir problemim yok. Ama işte saçma sapan hikayeler anlatıp bunları kanıt diye gösterince ... Neyse , banlanırsam photoshop derslerime devam edemem. Susuyorum.
Evet.
Sebep; Gördüm.
Ne gördün ? Nasıl oldu ? Alkollü müydün? Senden başka gören var mı? Her hangi bir kanıtın var mı? (bakalım ne cevap gelecek... )

Fotosunu mu çekçektim :/
Alkollü de değildim :/
10 dk. civarı bana bakan insan görünümlü 15/16 yaşlarında biriydi hafif sırıtıyordu korkudan yaklaşır diye sırtımı da çeviremedim daha sonra dua okumak aklıma geldi okumaya başladığım gibi gitti.
Bir de size kanıtlama amacım yok inanmazsanız inanmayın napayım yani :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık