Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2016 Yılının Hayal Kırıklığı

Yılın Hayal Kırıklığı

• Kullanılan toplam oy
    97
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yılın enlerini seçmeye karar verdim arkadaşlar.

One Piece'de 2016 yılının ilk bölümü Sanji'lerin Minklere yardım ettiği bölümle başlıyor. Sonrasında ise Bege ve Pekoms Zou'ya geliyor.

2016'nın son bölümü ise Jinbei'nin Luffy'yi kurtarmaya geldiği bölüm.

2016 yılında bol bol hayal kırıklığı yaşadık. Yılın hayal kırıklığını seçelim istedim.

-Raizo'nun tipi
Ninja dendi çoştuk. Ninja dendi acaba nasıl bir ninja diye heyecanlandık veee sonuç bu.

-Cracker'ın Dövüş Performansı

Forumdaki çoğu kişi kendisini ezikledi. Bu da bir diğer seçeneğimiz.

-Jack'in Zunisha'dan tek yemesi

Öyle ben bu fili yerim diye gelip denizin derinliklerine gömülmesi.

-Sanji

Sanji'nin her şeyi.

-Sanji'nin babası

Büyük beklentiler vardı fakat çoğu kişi tatmin olmadı.

-Big Mom arcının teması

Pastalar,kekler,düğünler. Rengarenk bir tema.

-Big Mom korsanlarının meyveleri

Kurabiye, kitap, krema gibi saçma meyveler.

-Big Mom

Bir Yonkou'nun ağırlığını veremediğini düşünenlerin sayısı az değil.

-Diğer
Yılın hayal kırılklığı olduğunu düşündüğünüz başka bir şey.

Diğer diyorum. Luffy'nin yonkou komutanı karşısında düştüğü durumlar. Bunun da ankette olmasını istiyorum. Nami olmadan yenemiyordu bile :(

Raizo'nun tipi ilk hayal kırıklığı yaşatsa da sonraları hoşuma gitmedi değil. Craker tüm ormana karşı dövüşmüş, iyiydi dövüş performansı bence. Bigmomla ilgili olanlarda tatmin edici. Tek hayal kırıklığı bunlar içerisinde açık ara Sanjidir.

Pudding'e çiçek topladığı bölüm benim için bitti Sanji. En çok hayal kırıklığını orada yaşadım. Ama eğer o olmasaydı. Ankette de yok gerçi ama Luffy'nin öfke ordusuna yenilip yakalanması o kadar laf etmesine rağmen şu hapis kalması beni yıktı. İyi ki Jinbe geldi de bitti bu ızdırap. :(

Sanji banko zaten. Özellikle 2ydan sonra iyice itileşmişti gözümde daha evvelde ağır hayranı değildim öyle. Bu olaylar neticesinde soğuttu kendini. Ne kadar karı - kız düşkünü olsa da olayların bilincinde olacağını, bi kadının onun bu zayıflığını kullandığında bunu anlayabilecek kadar zeki olduğunu sanardım. Luffy'e vurmasına, tayfayı umursamamasına girmiyorum bile. Büyük hayal kırıklığı benim için.
Onun harici seride ki yonkou adamlarının bu kadar kolay harcanması da canımı sıkıyor biraz. BM meyveleri de saçmalık. Ada o temada diye meyveleri de öyle yapmanın lüzumu yoktu.

Pudding'e çiçek topladığı bölüm benim için bitti Sanji. En çok hayal kırıklığını orada yaşadım. Ama eğer o olmasaydı. Ankette de yok gerçi ama Luffy'nin öfke ordusuna yenilip yakalanması o kadar laf etmesine rağmen şu hapis kalması beni yıktı. İyi ki Jinbe geldi de bitti bu ızdırap. :(
Benim avatarım Sanji'yi çok güzel özetlemiyor mu?

@Monkey D. Luffy Luffy de ankete eklensin, milli iradeye karşı çıkma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık