Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] 2 Fark

Ace ve Marco kairoseki kelepçe taktıklarında normal bir şekilde bünyeleri sağlam duruyor sadece yeteneklerini kullanamıyorlar. Fakat Luffy anahtar ile açmaya bile korkuyor Law in kelepcesini çıkaracağı zaman ben yapamayacam anahtarı Violet e uzatıyor Violet, bende şeytan meyvesi yedim bende yapamam diyor şimdi bu kelepçe Luffy ve Violet e takılı olsa bitkin düşmezlermi bunu çözmüş değilim. Bir de fishman adasında su da lastik özelliğini kullanırken zorlandığını söylüyor ama bünye den düşmedi orası da ayrı düşündürücü bir olay
O Luffy'nin korkusu ile alakalı. Daha önceki Kairoseki temasları hep yoğundu ve onu güçten düşürecek seviyedeydi. Kelepçe kimseyi bitkin düşürmez. Olayı o zaten.

@Smoker Daha önce soruldu mu bilmiyorum ama; genişçe bi kairoseki hapishanesinin içerisinde Blueno falan çıkabilir mi? Yoksa meyvesinin boyut değişimi kairosekiden etkilenmeyecek sınıra kadar mı izin verir?

Smoker Sensei; B.Haki kullanmadan Kairoseki takılı olan Buggy Kafası kesilerek infaz edilse o zaman kafası ayrı yerde vücudu ayrı yerde olan Buggy sorun yaşamaz mı kendisi gücü kullanamadığı için kafasını birleştiremez. Belki de kafası kesilen Buggy nin kafası Hava da bile duramaz haksız mıyım? Bu durumda infazcilar her zaman B. Haki ile kafa kesiyorlar sonucuna varırmiyiz

Son düzenleme:
Smoker Sensei; B.Haki kullanmadan Kairoseki takılı olan Buggy Kafası kesilerek infaz edilse o zaman kafası ayrı yerde vücudu ayrı yerde olan Buggy sorun yaşamaz mı kendisi gücü kullanamadığı için kafasını birleştiremez. Belki de kafası kesilen Buggy nin kafası Hava da bile duramaz haksız mıyım?
Temas sürerse parçaları kontrol edemez. Buggy'nin gücü biraz muallak. Haki ile bile kesilmiyor olabilir.

Haki meyvenin özüne ulaşması sağlıyor. Buggy'nin meyvesi kesme saldırısını algılayıp, kendi bölünüyor. Bir ihtimal Hakili kesme saldırısını da algılayabilir.
Meyve kendiliğinden mi ayrılıyor yoksa Buggy kendisi mi ayırıyor. Hani ne bileyim bana Buggy'nin gözlem hakisinin iyi olduğunu çağrıştırdı bazı sahneler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık