Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
o zaman diyorsunki amiral Luffyi tekler? tekleyemese de 5 dkda işini bitirir?
Genel tartışmaya G4 Luffy ve Aka arasındaki savunma farkını gösteren bir yorum yazmıştım.Telde olmasam atardım.Sadece savunma olarak bile G4 Luffy ve Aka arasında sağlam bir fark var.Diğer özelliklerde de buna yakın bir fark olduğunu düşünürsek evet Aka(amiral) G4 Luffy’i öyle çok ciddi yaralar almadan paketler.

Genel tartışmaya G4 Luffy ve Aka arasındaki savunma farkını gösteren bir yorum yazmıştım.Telde olmasam atardım.Sadece savunma olarak bile G4 Luffy ve Aka arasında sağlam bir fark var.Diğer özelliklerde de buna yakın bir fark olduğunu düşünürsek evet Aka G4 Luffy’i öyle çok ciddi yaralar almadan paketler.
Akainu seride adam öldürme ruhsatı olan tek karakter zaten filo amirali oldu. Çöpleri katmazsak serideki ölen 2 kişiyide öldüren adam olarak bakabiliriz, wbnin kafasının yarısını aldığı için onu da onun hanesine yazdım
Fujitora vs luffy?

Oda şuanda luffy vs fuji çizse luffye aldırır bence.

Akainu seride adam öldürme ruhsatı olan tek karakter zaten filo amirali oldu. Çöpleri katmazsak serideki ölen 2 kişiyide öldüren adam olarak bakabiliriz, wbnin kafasının yarısını aldığı için onu da onun hanesine yazdım
Fujitora vs luffy?

Oda şuanda luffy vs fuji çizse luffye aldırır bence.
Aka için yazdığım tüm amiraller için geçerli.Oda amirallerin en dengeli sınıf olduğunu Aka vs Aok’un 10 gün sürmesiyle gösterdi.Sen rakibini 10 günde yeniyorsan güç olarak ondan çok üstün değilsindir.

O yüzden dediğine katılmıyorum.Fuji’de Luffy’i çok ciddi yaralar almadan paketler.

Akainuyu ayırıyorum. Eğer yonkolarla 2 amiral kadar olmasa da fazla bir güç farkı olmasaydı. Denizcilerin toplam gücüyle zaman atlamasından önce yeni dünyada etkileri daha büyük olurdu(Wb etkeni bu dengesizliği çürütebilir). Ama şimdiye kadar amirallerin verdiği ağırlığıklarla güç farkının 2 kat olmaması gerekir. Hep bu seriyi uzatmaya çalışırken dengeler bozuldu.

Oda 3 amiral ornegiyle birinin cok calisarak meyve/fiziksel guc/hakinin hepsinde iyi olabilecegini ve bu kisilerin dunyanin zirvesinin ne kadar yakina tirmanabildiklerini gosterdi.
Ama Bm'nin gecmisi olsun Kaido'nun tuhafliklari ve tek atmasi olsun " Ne kadar ugrasirsan ugras bu dunyada aklinin ermeyecegi gucler vardir" diyor. O yuzden seri ilerledikce 2 amiral alabilecek karakter sayisinin 1 elin parmaklarini gecmesini bekliyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık