Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika, 900 yıl önce boş yüz yılın başında bence yaşadı, yani bu olayların baslangicinda. Büyük ihtimalde Shandiali biri. Nikka ölünce meyve bir şekilde Elbafli bir dev olan Joy Boya geçti. Bu da 800 yıl önce boş yüz yılın sonunda yani Antik Kraligin yıkıldığı zamana yakın.

Denize açılan ilk korsanın joyboy olduğunu nasıl biliyor , başka adalarda da açılan vardır belki , sadece duyulmamıştır.

Doflamingo demişya ben konuşursam dsha kötü olur diye , doflamingonun söyleyeceği şey: One piece gerçekten var ve marijoiste tutuluyor .

Nika elbaf'tan bi tanrı çıktı. Onların tanrısı da devdir doğal olarak. Imu'nun baktığı dev hasır şapka kesin nika'nın demek ki.

Dev hasır şapkanın dev birine ait olabileceğini Joy Boy'un dev olabileceği seride uzun zamandan beri bir kurtarıcı bir beklentisi bir kehanet olduğu bas bas bağırılıyorken sanki ilk defa görmüş gibi yorum atan üyeler var şaşırıyorum.

Dev hasır şapkanın dev birine ait olabileceğini Joy Boy'un dev olabileceği seride uzun zamandan beri bir kurtarıcı bir beklentisi bir kehanet olduğu bas bas bağırılıyorken sanki ilk defa görmüş gibi yorum atan üyeler var şaşırıyorum.
Devleşebilen bir karakterin şapkası niye dev olsun? Luffy dev şapka mı giyecek bundan sonra?

Nika elbaf tanrısıysa doğal hali de büyük ihtimalle devmiş. O şapkanın sahibi kesinleşti sayılır artık.

Joy boy normal boyda bi insanken dev şapka taşıması garipti. O şapka 800 yıl önce yaşayan joy boy'dan ziyade direk tanrı nika'ya ait olabilir.

İşin diğer bir ilginç yanı sanki Nika doğrudan Dünya Hükümeti'nin ana düşmanı gibi gözükürken Joy Boy'un bu rolü alması. Nika Elbaf 900 yıl önce kurulmadıysa çok daha eski bir figür. O yüzden Dünya Hükümeti ile husumeti var gibi durmuyor. Husumet Joy Boy ile birlikte çıkıyor. Ve Joy Boy'un meyvesi Nika meyvesi olduğu için ona da ehemmiyet veriyorlar gibi duruyor. Yine de bunların açıklanması lazım.

Ben bunu zaten bekliyordum. Burada kilit rol bu meyvede değil. Nika'nın hikayesi de değil olay. Bu da çıkan ek bilgilerle ortaya çıkıyor gibi duruyor.

Elbaf büyük ihtimal D Krallığına bağlı bir yerdi. Ya da tamamen özgürdüler yine. Joy Boy'un D Krallığı ile ilişkisi var kesin. O yüzden korsan oluyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık