Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1113 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar az rezil olursa o kadar iyi. Zoro gelsin bir an önce.
En azından 6 ay bizi süründürmez. Zaten karşısındaki kişi boss karakterlerden biri. Kaybetse de rezil olacak bir durum yok.

Senin yeşile kalsa Luffy'nin iki yıl önce haşat ettiği herifi ıkına ıkına zorla yendi. Asıl rezil olma durumu bence budur.

Sanji zaman atlaması sonrası bir Vergo'yla kapıştı ayağı çatladı diye dövüşü kaybetti saydınız hâlbuki dövüşü terk eden Vergo'ydu. Aynı anda hem Law hem de Smoker'le dövüşen bir azmandı. Doflamingo'ya kaybetti ki o da arc boss'uydu.

Kendinden güçlü birine kaybetmek rezil olmak değildir. Öyle algı yapacaksan Zoro'nun, Mihawk'a ve Enel'e kaybetmesini de rezil oldu diye sunalım.

Biz delilsiz kaynaksız sallamayız gardaş :p . Fan çevirisi hatalıydı orada. Bu resmi çeviriden.
Shanks: Luffy'i görmeye hevesli değilim.
Lucky Roux: Ne?!!! Hayır!!!
S: Şu an bizim mekanda ne oluyor unuttunuz mu?
L: Ha, Şu Luffy'nin takipçisi vardı... Bart mıydı neydi? Bayraklarımızı yakıp Luffy'ninkiler ile değiştirmişti.
S:Yani (buluşursak) bu beni nasıl biri olarak gösterir? Bana duyulan güvene ne olur?
L: Haklılık payın var sanırım.

Burada direkt Barto peşleyelim anlamı yok, sadece, Luffy'nin adamı benim mekanda racon kesmiş buluşmak yakışık almaz muhabbeti var.
Bahane bunlar bahane. Bak Teach'e görev için her üyesini farklı farklı yerlere gönderiyor. Tüm tayfa Barto peşine düşeceğine göndersin Lucky Roux ya da başka bir tayfasını. Böyle böyle kendine bahane üretip bedavadan One Piece üstüne düşecek. Tam bir çakal. Gelmeyin bu kızıl saçlı adamın oyunlarına.:oleyo2:

Bahane bunlar bahane. Bak Teach'e görev için her üyesini farklı farklı yerlere gönderiyor. Tüm tayfa Barto peşine düşeceğine göndersin Lucky Roux ya da başka bir tayfasını. Böyle böyle kendine bahane üretip bedavadan One Piece üstüne düşecek. Tam bir çakal. Gelmeyin bu kızıl saçlı adamın oyunlarına.:oleyo2:
Vardır bir bildiği Shanks Abimin.

Allah razı olsun yalandan bile olsa güldüysen. Benim inzivaya çekilmem lazım. Yalnız Nika'yı ortaya çıkartan bir parça da Guernica. Bu ayıpta payı var.
Guernica'ya Luffy'i öldür dediler ve öldürdü. Nika'nın ölümden döndüreceğini bilse yapar mıydı ? En büyük ayıp Shanks'ın. Hükümetin korkudan şekilden şekile girdiği Nika meyvesini kafede ulu orta yerde bırakmasıdır.

Guernica'ya Luffy'i öldür dediler ve öldürdü. Nika'nın ölümden döndüreceğini bilse yapar mıydı ? En büyük ayıp Shanks'ın. Hükümetin korkudan şekilden şekile girdiği Nika meyvesini kafede ulu orta yerde bırakmasıdır.
Guernica şu çok ballı olan Kaido'nun atağından torpil ile kurtulup sonra da fotoğraf çeken miydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık