Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika ile Luffy bambaşka kişiler. Lucci'nin uyanışında Lucci gülmeye mi başlıyor? İnsan halı neyse o da aynısı.

Gören herkes Nika diyor. Nika Luffy'nin önüne çoktan geçti.
İstediğin kadar söyle, inanmak istemeyenlerin körelmiş mantığını yenemezsin. Oda bile söylüyor. meyvenin kendine has ruhu var diye. Bu, onun Luffy değil de Nika olduğunun kanıtı.
@Montana

Luffy Goroseilerden üçüne birden tek atmış. Ama iyileştirme yetenekleri var diye geri dönebilmişler.
Luffy değil, Nika olacaktı🤔
MW: Lucci'yi Zoro ve Jinbe birlikte yendi.
Ben:
Ben Luccy'i Zoro+Sanji birlikte yendi sanıyordum. Sanji'nin sözleri birer kılıç gibiydi🤔

Kim güçlü olaylarına girmeden Akainu + Kuzan vs Warcury + Nusjuro görmek isterdim. Regen olayına çözüm bulduklarını varsaymak lazım tabii yoksa şansları kalmıyor.
Warcury'nin yaydığı Haoshoku Haki bayağı fena duruyor. Aynı şekilde bir dakika içinde koca ada üzerinde bulunan Pacifista'ların yarısını temizleyen Nusjuro da çok efsane giriş yaptılar. Bu ikisinin bayağı bir savaş geçmişi olsa gerek. Meyve yeteneklerinin yanında Haki noktasında da çok iyiler. Bir de meyve güçlerindan farklı olarak üstlerinde deneyler yapmışlar da birçok yetenek kazanmış gibiler.

Yerden Pentagram çıkması ve ışınlanmaları büyü işi gibi duruyor gerçi. Ölmemeleri nedense bana Hawkins'in meyve yeteneğini de hatırlattı o da büyücüydü ve saldırıları dokunduğu kişiler alıyordu. Gorosei'nin olayı ne çıkar tam bilemiyorum ama şu iki bölümdeki yaptıklarıyla amirallerden güçlü bir imaj çizdiler.

Amiraller ise bize daha ziyade meyve güçleriyle gösterildiler. Şu ana kadar hiçbir amiral de Haoshoku Haki görmedik. İkisinin de meyve yeteneği çok efsane ama karşı taraftakiler daha bir hayvansı güce sahipler gibi geliyor.

Bence Gorosei alır.

Günün kaybedenleri hem Zoro'cular hem Lucci'ciler.
serinin kaybedeni luffyciler fan olmayan forumun cogunluk kismi benle hemfikir.

nika denilen garabet serinin tansiyonunu dusuruyor.

Gerilim olmasi gerekirken komik bile olmayan sozde komiklikler goruyoruz. Birgun bu konuda elestiri yapmadin alpa

bak bakalim serinin kaybedeni aslinda kim.

Nerede Luffy?

İcinde bi parazit var.

serinin kaybedeni luffyciler fan olmayan forumun cogunluk kismi benle hemfikir.

nika denilen garabet serinin tansiyonunu dusuruyor.

Gerilim olmasi gerekirken komik bile olmayan sozde komiklikler goruyoruz. Birgun bu konuda elestiri yapmadin alpa

bak bakalim serinin kaybedeni aslinda kim.

Nerede Luffy?

İcinde bi parazit var.
Bu bölüm çok komikti gülmekten sağımı solumu kaybettim.

Luffy fanı arkadaşlar çok şanslılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık