Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O Luffy'inin meyvesiyle, bırak Zoro'yu, Sanji'yi,
Hacivat veya Karagöz de yese, 5 Kadimi böyle döver. 5 yılda bitirecek diye One Piece'i maf etti E.Oda..
Nika meselesinden sonra,
BEN KİMSEYE ONE PİECE'İ OKUMALARINI ARTIK ZERRE MİKTARI KADAR DA OLSA TAFSİYE ETMEM.
(Belki Luffy'inin öldüğü bölüme kadar tavsiye etsem mi ne yapsam🤔🤔)

Elbaf savaşçılarının en üst modelleri adadayken Elbaf'ı görüp ne yapacağız oda başka bir sıkıcılık.
bm fbsinde dağ gibi iki tane dede vardı. Onlar gibi bir kaç tane daha vardır? Loki meselesi var. Bence ufacık hajrudin tayfası da geçer ucundan köşesinden. İnşallah uruoge da artık orada dahil olacak.

Bu meyveden bir cacık olmayacağı ortaya çıktı. Hasar veremiyor 5 goroseiye. Haki kullanmayı unutmuş Oda.

Luffy'nin saldırı gücü Kaido'nun karşısında olduğunun %10'u kadar var yok.

Rabbim nelerle sinaniyoruz.

İstediğin kadar söyle, inanmak istemeyenlerin körelmiş mantığını yenemezsin. Oda bile söylüyor. meyvenin kendine has ruhu var diye. Bu, onun Luffy değil de Nika olduğunun kanıtı.

Luffy değil, Nika olacaktı🤔

Ben Luccy'i Zoro+Sanji birlikte yendi sanıyordum. Sanji'nin sözleri birer kılıç gibiydi🤔
Zaten şu an yapılan teknikler Nika ürünü, Luffy nin aklına nereden geldi sopayı vernikleme, hadi yaptı diyelim olmayan boya vernik nereden geldiğini Luffy şu an bunu sorgulayamıyor, Luuf de dövüş içinde var ama Nika nın da ayrı varlığını hissediyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık