Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yok diyenler Nika Nika diyenlere o kim diye cevap veren Luffy sonrasında bi sessizliğe gömülüp başka argümanlar sunmaya başladılar şaşırmıyoruz tabiki :ehe:
Luffy'nin Nika'yı bilmemesi kendi mallığı. Çok şükür halen gördüğümüz şeyi anlayabiliyoruz. Nika denen şeyin benim tanıdığım Luffy'yle alakası yok, sen ikisini aynı görüyorsan kendi adına konuşabilirsin.

Şimdi şurada Yamato olacaktı. Yonkou komutanı nasıl olunuru Zoro ve Sanji'ye gösterecekti. Ne Zoro'dan ne de Sanji'den bu arc gerekli olan mücadeleyi göremedim!? Hadi Zoro neyse de Sanji'den neredeyse hiçbir şey görmedim. Yamato burada olsa tayfanın (Luffy hariç) toplamından fazla iş çıkarırdı. Wano da en fazla iş yapan Yamato'ydu.

-Momonosuke ve Shinobu'yu kaç kez kurtardı.

-Kaido'yu çatıda tuttu ve aşağı inip katliam yapmasını önledi.

-Momonosuke'yi doğru yönlendirerek Onigashima'nın düşmemesini sağladı.

-Ateş Yokai'sine karşı mühimmat deposunu patlamadan korudu.

-Savaş sonunda hâlen savaşmaya niyetli olan Canavar Korsanları'nı durdurdu.

Egghead'e gelmiş olsaydı yine aynı şekilde en fazla iş yapan kendisi olurdu. Bir Shichibukai tayfaya katıldı dedik artık tayfanın belini kimse bükemez diye sevindik Jinbe tayfadakilerden bile beter çıktı.

Her işi yine Luffy yapıyor. Ya artık şu adamın omuzlarından alın yükünüzü. Herif bütün tayfayı sırtlıyor.
Karakterler kolay kolay tam güç dalmıyor maalesef. Sanji gen uyanışı açtı ama ifrit jumbe kullanmadı. Zoro da enma'nın duman efektini açmış ama yoğun kral haki yok gibi. Saldırıları isimlerinin başına king of hell ekliyordu king karşısında.

Burda yamato olsa o da meyve kullanmazdı muhtemelen. Kral haki ve mistik zoan meyvesinden birini seçip diğerini saklardı.

Luffy'nin Nika'yı bilmemesi kendi mallığı. Çok şükür halen gördüğümüz şeyi anlayabiliyoruz. Nika denen şeyin benim tanıdığım Luffy'yle alakası yok, sen ikisini aynı görüyorsan kendi adına konuşabilirsin.
Valla beni ilgilendiren kısım Nika dendiğinde Luffy'nin o kim demesidir kim ne olarak görüyorsa görebilir.Beğenmiyor olabilirsin sonuçta herkes herşeyi beğenecek diye kural yok ama Luffy yok o Luffy değil diyenlere güzel bir cevap olmuş.Lucci gibi seni Luffy olarak görmüyorum demek isteyen buna devam edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık