Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Ölünün arkasından dangoz demeseydin :bilmem:
Gerçekten rahmetliyi ben bile sevecek boyuta geldim. Nasıl büyük bir bela ve felaketle karşı karşıyayız Allah'ım.
Zoro kral haki kullanmayı bilmiyor ki ortamda kral haki varsa dümende Enma vardır.
Kardeşim bu Luffy ve Nika için geçerli. Zoro gibi safi yetenek olan karakterleri böyle şeylere dahil etmeyelim.

Alıntılayıp konuşsana kardeşim, bu ne böyle pasif agresif, sana hiç yakışmıyor. :D

Zoro kendini gömmüş biz niye gömelim. Sanji ortamı kızıştırıp dikkat dağıtmasa bu yaptığını da yapamayacaktı. He yaptı da ne oldu, Lucci'ye düşmeyen adam pozu verdirdi anca.
Kaçak dövüşüyorum artık kral. Luffy'den geçti herhalde. Gerçi ondan kurtulsak Nika'ya yakalanırdık. Her tarafımız kuşatılmış :fool:

Kral haki olsa mutlaka şekilli şüküllü çizerdi oda sevgili zoro'su için. Enma hakisi basmış geçmiş Zoro, yine çok güçlü ama Lucci'yi dizlerinin üstüne düşürecek kadar bile değil :oleyo:

Başka bir karakter aha kral haki kullandı demedikçe, etraftaki çöpler köpük saçarak bayılmadıkça veya resmi olarak açıklanmadıkça bilemiyoruz işte asla. Önceleri kara şimşek sadece kral hakiye özgüydü anlıyorduk ne güzel.
Zoro bu diz üstüne düşüremiyor ya. Önce Kaido sonra Lucci.

Demek Katakuri gibi Luffy'nin bile sırtını yere getirmekte çok büyük zorluk çektiği adama karşı Zoro perişan olur ağlardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık