Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Akma gerekliliği yok William.

Bu Shanks'in atağı. Öncesinde hiçbir şekilde akma efekti yok. Bu atağın kral hakili olduğu da bariz açık.

Bunda slash gibi fırlatıyorlar. Roger'da da akmıyor, farklı kullanımı olabilir gayet. Mesela Roger divene departure saldırısından sonra kral hakisini kılıç.tan akıyor gayet. Gördüğümüz kral haki saldırılarında kral hakinin akmasına vurgu var, Zoro kral haki eklediği zaman En'ou diye ekleme yapıyor.

Ben bu olasılığa zar attım.
Yav zaten buna kimse bir şey diyemez. Mesela Kaido'yu kestiği Ashura'da da büyük ihtimal kral haki ekledi saldırısına, ama yok gibi gözüküyor. Alpa'yla hala anlaşamadığımız nokta sahneler üzerinden fazla net yorum yapılamayacağı, çünkü adam tutarsız birisi. Fakat Alpa'nın amacı Luffy ve Zoro arasındaki farkı göstermek olduğu için kendisini şartlandırıyor kral hakili diye, diğer yandan da Nika çok güçlü değil diyor. :D Kendi kendine bir çıkmaza sokuyor. :/

Mesela Zoro'nun saldırısına kral haki ekleyip, eklemediği için en büyük kanıt; saldırının başına En'ou eklememesi ve Lucci sahnesinde yok, ama Oda Sbs'de kral hakili kesti dese Lucci'yi şaşırmam.

Garpta da akiskan cizdi ama onunki Kral Haki değil.

Kral hakinin en kolay gosterimi rakibin veya etraftakilerin bayılıp bakılmaması.

Shanks in Kid tayfasına saldırısında, Aramakiye saldırısında ve Merkurun bu bölümdeki cigliginda etraftakiler bayılıyor.

Kaido Luffyi ilk teklediginde Luffy bilincini kaybetti, çok sonrasında demek kral haki ekliyorsun dedi.

Zoronun saldırısı sonrası King bilincini kaybetti.

Genelleme yapılacaksa kimseyi bayiltmayan yıldırım kral haki değildir diyebiliriz. E. Oda bunun ayrımını başka türlü yapamıyor çünkü
Garp’da kimsenin bayılmadığını nereden çıkardın?

Bunda slash gibi fırlatıyorlar. Roger'da da akmıyor, farklı kullanımı olabilir gayet. Mesela Roger divene departure saldırısından sonra kral hakisini kılıç.tan akıyor gayet. Gördüğümüz kral haki saldırılarında kral hakinin akmasına vurgu var, Zoro kral haki eklediği zaman En'ou diye ekleme yapıyor.

Yav zaten buna kimse bir şey diyemez. Mesela Kaido'yu kestiği Ashura'da da büyük ihtimal kral haki ekledi saldırısına, ama yok gibi gözüküyor. Alpa'yla hala anlaşamadığımız nokta sahneler üzerinden fazla net yorum yapılamayacağı, çünkü adam tutarsız birisi. Fakat Alpa'nın amacı Luffy ve Zoro arasındaki farkı göstermek olduğu için kendisini şartlandırıyor kral hakili diye, diğer yandan da Nika çok güçlü değil diyor. :D Kendi kendine bir çıkmaza sokuyor. :/

Mesela Zoro'nun saldırısına kral haki ekleyip, eklemediği için en büyük kanıt; saldırının başına En'ou eklememesi ve Lucci sahnesinde yok, ama Oda Sbs'de kral hakili kesti dese Lucci'yi şaşırmam.
Ben şartlandırmıyorum. Elbet yanılabilirim ben de. Ama burada kuvvetle ihtimal kral haki var. Buna b.haki demeden önce daha yüksek ihtimalle kral haki demek gerekiyor.

Shanks'in Kid'i tekledigi atakta akma efekti yok. Akma efekti gereklilik değil kral haki için.
Bu da Roger'in Oden'e attığı atak. Bunda da yok akma efekti. Bu da kral haki atağı. Bundan hemen bir sonraki sayfada WB ile çarpışıyor orada var. Akma efekti hakimin dibine vurulduğunu göstergesi de olabilir. Roger'in Oden'e attığı atağın kral haki olduğu bariz.
Gökten cebrail gelse yok dese sen yine hikaye anlatacaksın niye bir de bana yazıyon Alpa xD

Garp'ta her türlü kral haki var da, o saldırıyı kral hakisiz yapmışsa nasıl bir hayvan çıkacak bu Garp? X3 Warcury eder diyorum ben.
Adamın yaşlı halinin performansını beğenmiyorlar. WB’nin Akainu’ya yaptığının aynısını Aokiji’ye yaptı, milleti kurtardı kendi arkada kaldı, bu da WB’nin yapmak isteyip de yapamadığı şeydi. Genç halinin KK dengi olduğu net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık