Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Yanlış okumuşsun hakiyle alakalı olan kısmı. Öte yandan tüm seriyi böyle okuduysan Lucci'yi yerlere göklere sığdıramaman da normal. Sana Lucci'yle başarılar diliyor ve seni 3 kılıçla uğurluyorum:
Bence bolumu tekrar oku su yazdiklarim bastan sonra dogru oldugu icin tek karsit arguman sunamiyorsun senin icin tekrarliyorum:

"bu guclu hakinin kaynagi diyor boru gibi enma faktoru varken adamda yoldan gecen zoan meyvesi var. Ne sartlar esit, ne torpiller ne motivasyonlar. Surda sanji sayesinde bile psikolojik ustunluk zoroda."

adam diyor ki kısacası logia türü meyvelerin uyanışında oluşturdukları canlılara yaşam verebiliyor. örneğin kizarunun ışık klonları - kizaru'nun şahin buz blok saldırısı vs şeklinde açıklayarak logia türünün uyanışı budur diyor. Bence meyvelerin türlerine göre uyanış modları var ya da yok. zoan hibrit moduna dönüşebiliyorsun. ender rastlanan bir durum değil. meyveyi yedikten kısa bir süre sonra uyanış açabiliyorsun c9 görmüştük. Kurt ile zürafada. Paramecia'da uyanış açmak çok zor. Logia'larda ise direk uyanış açılmış vaziyette şeklinde düşünüyorum. adamın teorisi de bu videoda

adam diyor ki kısacası logia türü meyvelerin uyanışında oluşturdukları canlılara yaşam verebiliyor. örneğin kizarunun ışık klonları - kizaru'nun şahin buz blok saldırısı vs şeklinde açıklayarak logia türünün uyanışı budur diyor. Bence meyvelerin türlerine göre uyanış modları var ya da yok. zoan hibrit moduna dönüşebiliyorsun. ender rastlanan bir durum değil. meyveyi yedikten kısa bir süre sonra uyanış açabiliyorsun c9 görmüştük. Kurt ile zürafada. Paramecia'da uyanış açmak çok zor. Logia'larda ise direk uyanış açılmış vaziyette şeklinde düşünüyorum. adamın teorisi de bu videoda

Mantıklı, base haldeyken en güçlüsü logia dır(base hâli aslında uyanış hâlidir),paramecia ve zoana kıyasla,ama zoan ve paramecia da uyanmış sa o zaman bu ikisi logia dan daha iyi bir konuma geliyor

Ama bence oda bilerek arka cebinde tutuyor bunu eğer güç seviyesi Narutodaki gibi fırlarsa bir anda( ki nika da fırladı )oda amiraller için kullanabilir, law daki gibi akainu da hoppada bende uyanış açtım mugivaraaa diyebilir

Hayır yani illa lucci vs king konusu mu açayım arkadaş , nedir bu lucci sevdası. Objektif olun biraz .Şuana kadar seriyi tersten okusanız bile görürsünüz ki king lucciyi dinlene dinlene döver , bakkala ekmek almaya gönderir.
King'in Lucci'yi dövmesi bizim için iyi değilki kardeşim niye yanlış ata oynuyorsunuz, Zoro çok güçlendi kral haki kullanmadan sağ kol yenebileceğini gösterdi demek varken pehhh :artiz:

Mantıklı, base haldeyken en güçlüsü logia dır(base hâli aslında uyanış hâlidir),paramecia ve zoana kıyasla,ama zoan ve paramecia da uyanmış sa o zaman bu ikisi logia dan daha iyi bir konuma geliyor

Ama bence oda bilerek arka cebinde tutuyor bunu eğer güç seviyesi Narutodaki gibi fırlarsa bir anda( ki nika da fırladı )oda amiraller için kullanabilir, law daki gibi akainu da hoppada bende uyanış açtım mugivaraaa diyebilir
yapabilir tabi de. ama yine de bu uyanışı gerçekleştiremeden gidip amiral olmak o saçma olur biraz. beyazsakala karşı uyanış göstermiyorsan daha kime göstereceksin. bence burada önemli olan şey uyanış gerçekleştirip gerçekleştirmemesinden ziyade meyvelerin güçlerini ne kadar kullanışlı kullanabildikleri önemli. Örneğin Queen bedenini sayboorg yaparak ekstra güçlenmiş. Katakuri gözlem hakisiyle beraber uyanışını kullanmıştı. Logia'larda kizaru ışığını lazer gibi kullanması sürekli. ışıktan klon yapmalar ışınlanma ve ışığa hacim vererek kılıç yapma. Kullandığı lazer ışığını pacifistalarda kullanılması. Sonuçta bu meyveler yüz yıllardır vardır ve başka kullanıcıları tarafından farklı kullanım şekilleri olmuştur. Merak edilebilecek nokta meyvelerin bu farklı kullanış biçimleri sonradan aktarılabiliyor mu? Örnek verecek olursam yine queen üzerinden örnek vereceğim dinazor meyvesini sayborga çevirmesi sonraki meyve taşıcısına sayborg yapmasa bile sayborgken kullandığı bazı özellikleri aktarır mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık