Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Sana kalsa Aokiji’yi Yamato alıyor, Warcury Yamato alıyor. Herkesi aldırdın, iyi Imu’yu salmışsın @William cutting
Kuzan'la eşleştirdim çünkü ikisinin de yeteneği buz ve ikisi de fiziksel olarak çok güçlü.

Belki Teach, Wano'ya saldırdığı zaman Yamato vs Kuzan görürüz.

Warcury meselesini de Oden/Yamato benzerliklerinden dolayı düşünüyorum ki ikisinin de olabilirliği çok fazla. Oden de dağ tanrısı canavar domuzu yenmişti. Oda yine bir paralellik kurup Yamato'ya da Warcury'i aldırabilir.

Kuzan'la eşleştirdim çünkü ikisinin de yeteneği buz ve ikisi de fiziksel olarak çok güçlü.

Belki Teach, Wano'ya saldırdığı zaman Yamato vs Kuzan görürüz.

Warcury meselesini de Oden/Yamato benzerliklerinden dolayı düşünüyorum ki ikisinin de olabilirliği çok fazla. Oden de dağ tanrısı canavar domuzu yenmişti. Oda yine bir paralellik kurup Yamato'ya da Warcury'i aldırabilir.
Coby vs Aokiji olacak, anlatamadık bir türlü sana…

Wano’da Yamato ile karşılaşsalar da Yamato yenemez. Aokiji’yi Coby yenecek.

Analizini bekliyorum bizi aydınlat Kizaru ne demek istiyor...
Senin ağzından çıkan cümlelere göre Kizaru düşük zorluk yemiş olabilir yada hiç hasar almayıp psikolojisi bozulmuş olabilir. :D Luffy fanlarıyla sensey arasındaki mücadeleyi senin yorumların belirleyecek. :)
Olum niye böylesiniz flamingo fanları olarak? :D

"Senin ağzından çıkan cümlelere göre" dediğin şeyi bile Mangaka söylüyor. Olan bir şey yani teori yada benim ortaya çıkardığım birşey değil.

Tartışsın kim ne tartışıyorsa Crocodile ile ilgili bir şey merakın varsa sor söyleriz. ;)

Olum niye böylesiniz flamingo fanları olarak? :D

"Senin ağzından çıkan cümlelere göre" dediğin şeyi bile Mangaka söylüyor. Olan bir şey yani teori yada benim ortaya çıkardığım birşey değil.

Tartışsın kim ne tartışıyorsa Crocodile ile ilgili bir şey merakın varsa sor söyleriz. ;)
Yani ? Sonuç ?

Kizaru'nun psikolojisi mi bozulmuş bunu mu onayladın.:hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık