Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Her bölüm malum şahısa tokat gibi çarpıyor demek ki neymiş tek yumrukta yıktığında Luffy yenmiş.Öyle 2 dakika yattı sonra kalktısı yokmuş :ehe:
Demek ki neymiş bazı dövüşler senaryo gereği böyle olmak zorundaymış ileride kullanacağı karakterleri ve birbirlerine rakip olarak çizmeyeceği karakterlerin arasındaki dövüşler bu şekil oluyormuş net olarak saf dışı bıraktırmıyor.Lucciyi yendi Zoro ama karakteri yine kullanacak ileride çok belli tıpkı amiraller gibi.
Ben bunu kaçırdım ilk spoilerdan yorumlarken.Zoro dövüş bitmedi hala ayakta diyor.Zoro’nun lafının üstüne laf olmaz.Zoro vs Lucci dövüşü yarıda kalmış bir dövüştür.Dövüşü bitiren Jinbe olmuştur bu da sahaya taraftar girmesi gibidir.Yani Zoro + Jinbe konusu net @Montana duyana duymayana duyur.:a:

Ben bunu kaçırdım ilk spoilerdan yorumlarken.Zoro dövüş bitmedi hala ayakta diyor.Zoro’nun lafının üstüne laf olmaz.Zoro vs Lucci dövüşü yarıda kalmış bir dövüştür.Dövüşü bitiren Jinbe olmuştur bu da sahaya taraftar girmesi gibidir.Yani Zoro + Jinbe konusu net @Montana duyana duymayana duyur.:a:
Ben kazandığını düşünüyorum veya en azında Lucci devam etmek istese bile Zoro'nun yeneceğini.Büyük savaşların net kazanan veya kaybedenlerin olmayacağı arclar böyle oluyor.Ama az çok güçlerini kim kime denk gösteriyor.

Zoro'cular ilk defa Lucci gibi bir rakiple karşılaştı. Alışmışlar bir atağa yerleri öpen 2.sinif karakterlere. Saniyordular ki Zoro fena.:D Zoro'nun sıfatı gördünüz mü dusmesigini görünce. İlk defa böyle rakibi oldu.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık