Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Tek merak ettiğim şey antik robotun savaşa dahil olmasıyla Gorosei'nin düşüp, düşmeyeceği...Bunların bir yerde düşmeleri gerekiyor.Ancak o arc, bu arc mı olacak orasını merak ediyorum.

Gorosei düşerse evet One Piece'in finalinin çok da uzak olmayacağını söyleyebilirim.
Zor, ancak belli olmaz robotun gücünü bilmiyoruz, öyle olsa dahi bir tanesi belki. Hasar verebilmesi dahi yeterlidir luffy'e. Nasıl yapacagini ögrendikten sonrasi gelir.

Diger taraftan bu arc kisa sürer diyordum 51 bölüm oldu. Vegapunk'in mesaji, gorosei, antik robot, seraphimler de muhtemelen serbest kalacak ve emir de alirlar gorosei'den derken bi 15-20 bölüm daha yolu var gibi.

Burdaki saldırı güçlü bir saldırı ama hiçbir isimli saldırı kral hakili saldırı kadar güçlü olamaz. Kral haki bu serinin zirve gücü. Zoro kral haki kullanana kadar King'e adam akıllı hasar atamadı. Ne zaman ki kral haki ekledi saldırılara o zaman işin rengi değişti.

Tamam Lucci iyidir hoştur ama günün sonunda beklentin ne Lucci'den ? Normal bir saldırıya yenildi denmesine mi kızdın anlamadım.
kral haki kullanmadigini nerden biliyorsun illa fiskirmasi mi gerekli. Boyle yara actigi bir dusman atar misin sadece bunu beklerim senden mesela

İş benim dediğim yere gidiyor Mars'ı tutabilecek herhangi bir lazer kalkan yok adamlar zaten hasar yemiyor. Luffy bile 2 tane kalkan aştı sonra Kizaru'yu dövdü. Lucci yerlerini söyledi herkesin Zoro bayıltamadığı için,tayfanın ezik üçlüsü ve yaralı Robin'in yanına gidecek her türlü ve Luffy ve Sanji adanın diğer ucunda.

Zoro kalsın son savaşa yetişsin işte zaten bu saatten sonra Nika işlenecek Gorosei'den sağ kurtulduğu için ZKG diye yeni bir çalışmada yapabilirsiniz. :D
Mars bariyere vurduğunda siyah haki yıldırımları çıkmış, Saturn gibi yok olup birleşme gösterilmemiş. Bu da Logia dışında yüksek haki sahiplerinin bariyeri rahat geçeceğini gösteriyor. Yonkolar rahat geçer yani, BM ve Kaido hakisiz de geçerler, hasar almadıkları için.

Gorusei beklediğimden güçlü cıktı, açık ara tüm Amirallerden güçlüler. Akainuya köpek muamelesi çekip Kaidodan tirsmalari Yonkoyla Amiral arasında olduklarını gosteriyor.

Luccinin seviyesi de bu bolum belli olmuş. Kıng > Lucci > Katakuri denklemi ortaya çıkmış :)

Mars bariyere vurduğunda siyah haki yıldırımları çıkmış, Saturn gibi yok olup birleşme gösterilmemiş. Bu da Logia dışında yüksek haki sahiplerinin bariyeri rahat geçeceğini gösteriyor. Yonkolar rahat geçer yani, BM ve Kaido hakisiz de geçerler, hasar almadıkları için.

Gorusei beklediğimden güçlü cıktı, açık ara tüm Amirallerden güçlüler. Akainuya köpek muamelesi çekip Kaidodan tirsmalari Yonkoyla Amiral arasında olduklarını gosteriyor.

Luccinin seviyesi de bu bolum belli olmuş. Kıng > Lucci > Katakuri denklemi ortaya çıkmış :)
Amiraller sadece görsellikten ibaret seride o kadar büyük güç farkı yoktur,Yonkou Amiral arası demek benim için bayağı büyük bir boşluk oluyor. Yenilenme gücü çizdiği için hunharca dayak yediriyor ama özünde o kadar güçsüz değillerdir. Tanımı yapılmamış bir dünya teknik kullanıyorlar ilerleyen dönemde konumlandırmak daha iyi olacaktır.

Jüpiter ve Satürn’ün en güçsüzleri olduklarına inanıyorum.

Warcury, Venüs, Mars güç olarak top tier’e daha yakındır. Venüs’ün bir kılıç ustası olduğunu varsayarsak ölümlülerin ünvanları bu adamı kapsıyor mu? Kapsıyorsa Mihawk’dan güçsüz demektir ve imparator gücünde değildir. Bu durumda sadece Warcury ve Mars imparator gücünde olmaya aday olur ve sadece onlar Akainu’ya rakip olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık