Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109: Sonlandırma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 97 56.4%
  • Orta

Kullanılan: 44 25.6%
  • Kötü

Kullanılan: 31 18.0%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bu Karasakal, Wano'ya saldıracak ya hani, acaba Momonosuke, Yamato ve Kin'emon üçlüsü yokken mi olacak? Çünkü anlatıcı Wano tarihinin en iyi Shogun'u olacak dedi. Yani Karasakal saldırdığı takdirde adayı koruyamazsa leke sürülmüş olur ve Karasakal'a karşı kazanamama ihtimali de yüksek. Shogun olduğu için adayı terk etme şansı var mı acaba? Hiyori yerine geçici bir süreliğine geçebilir. Bu durumda Wano halkı ikinci kez büyük bir felakati yaşarlar.

Luffy, Wano'dan ayrılırken "biz arkadaşız, eğer zor duruma düşecek olursanız bu bayrağı gösterin" demişti. Şu anda Luffy ve tayfası zor durumdalar geleceklerse tam sırası. Beş kadim karşısında Luffy durabilirse zaten büyük iş yapar ama henüz birine hasar atmayı başaramadı. Diğerleri da böyle iyileşiyorsa işi çok zor demektir.

Gerçi Wano'yla alakalı bir kapak hikayesi başladı.

Yine de bir umut bekliyoruz işte.

Şimdi bu Karasakal, Wano'ya saldıracak ya hani, acaba Momonosuke, Yamato ve Kin'emon üçlüsü yokken mi olacak? Çünkü anlatıcı Wano tarihinin en iyi Shogun'u olacak dedi. Yani Karasakal saldırdığı takdirde adayı koruyamazsa leke sürülmüş olur ve Karasakal'a karşı kazanamama ihtimali de yüksek. Shogun olduğu için adayı terk etme şansı var mı acaba? Hiyori yerine geçici bir süreliğine geçebilir. Bu durumda Wano halkı ikinci kez büyük bir felakati yaşarlar.

Luffy, Wano'dan ayrılırken "biz arkadaşız, eğer zor duruma düşecek olursanız bu bayrağı gösterin" demişti. Şu anda Luffy ve tayfası zor durumdalar geleceklerse tam sırası. Beş kadim karşısında Luffy durabilirse zaten büyük iş yapar ama henüz birine hasar atmayı başaramadı. Diğerleri da böyle iyileşiyorsa işi çok zor demektir.

Yamato’ya dayak yolda

Yapar yapmasına ama luffy zoan. Paramecia değil. Antik kauçuk meyvesi olup devam etseydi ben gene okay olurdum. Meyvenin tipini değiştirdi kitaba güncelleme geldi.
Mitolojik meyveler zaten diğer meyve yetenekleri de gösteriyorlar. Mesela Marco'ya bir sürü kılıç sapladılar ama Logia gibi kılıçlar içinden geçti. Aynı şekilde Yamato da buz saldırıları yapabiliyor.

Şu muhabbetten artık bir sıyrılın gözünüzü seveyim. Karasakal iki tane muhteşem meyveye sahipken (muhtemelen üçüncüsü de yolda) Luffy'nin sıradan bir Paramecia meyvesine sahip olmasını beklemek bir kere mantıklı değil. Luffy nasıl yenecek Karasakal'ı bu durumda. İlk karşılaştıkları andan beri bu ikilinin zıtlıklarını izliyoruz. Karasakal karanlıksa, Luffy aydınlık olması gerek. Seriye yediriş biçimini beğenmemiş olursunuz anlarım da şu retcon geyiğinden bir sıyrılın artık. Tayfayı bu kadar güneşle ilgili sembolize ederken bu adamların bunları düşünmediğini söylemek fazla kolaya kaçmak olur. Keşke seri içinde bazı yerlerde halklar Güneş tanrısı Nika'ya dua ediyor olsaydı. O zaman kimse retcon demeyecekti.

oda roger serisi çizse şu an güncel seriden daha iyi olur ama şimdi gidip 1000 küsür bölümde onu sürdürür bu. roger serisi güzel olurdu ama

En mantıklısı bb'nin hiç saldırmaması olur.yoksa saldırırsa orda adam kalmaz.kaldı ki momo ve yamato'nun meyveler de harika.tam çalmalık.

Karasakalın adamları ne yaptı ? Işınlanabilmek veya ışınlayabilmek için mi dokundular . Yoksa meyve çalmayla alakalı bir şey miydi? Ben orayı anlamadım.

Edit : Bir de Luffy'nin yıkım çağrısını atlattığı , amiral ve gorosei ile savaşıp kaçabildiği duyulursa ortalık karışabilir. Vaziyet almak lazım büyük işler bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık