Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109: Sonlandırma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 97 56.4%
  • Orta

Kullanılan: 44 25.6%
  • Kötü

Kullanılan: 31 18.0%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oha luffy dev halindeyken ellerini kat kat daha büyüktüyor aynı bajrangun daki gibi
Galiba kizaruya+ yazdı bu saldırıdan sağ çıkmak,alpamisin dediği gibi lastik luffye dezavantaj oluyor da olabilir yoksa nasıl sağ çıktıki kizaru

Teleport olayı da geldiğine göre sırada ölüleri diriltme var.Finale doğru IM Newgate ve Roger'ı diriltip kendi safında savaştırsın.Zoro'nun kapalı gözü de ilerde rinnegan olarak açılsın. En son da IM Kaguya olur.Bu bir Shonen tamam sallamanın sınırı yok ama Summoning ne alaka bu seride :D

Bu arada madem Satürn ün summon etme gibi yeteneği var tek tek adaları gezsin nerede bela varsa diğer grosei yi de summonlasın tüm korsanları yok etsin falan diye şeyler demeyin parasıylaymış bu summon olayı benzin yakıyormuş o yüzden çok zor durumda kalmazsa yapmıyormuş :D Mesela wanoya tüm grosei ve amiralleri teleport et Kaido BM Luffy falan hepsini ez geç ne güzel değil mi? Çok merak ediyorum Oda summon olayı ile ortaya bıraktığı bu pisliği nasıl temizleyecek.Olacak iş değil bu seride böyle bir gücün olması merakla bekliyorum .Yada ne temizleyeceğim canım böyle istedi böyle çizdim işinize gelirse diyip işine bakar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık