Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ile Teach’i kıyaslamak istiyorum.Ancak ayrıntılı kıyaslayacağım.Belki bunun için bir konu bile açabilirim.

Burada Luffy değil daha tecrübeli bir Yonko olsa idi (mesela Shanks) şu ana Kizaru’yu, Saturn’ü falan konuşuyor olmazdık. Hepsini ipe dizmiş olurdu. Bizim tayfanın düştüğü durumları tecrübesizliklerine veriyorum.
Tamamen katılıyorum shanks kaido veya bigmom bile bu ikisini titretirdi. Direk vs bile girmeden konuşmasi ile shanks kaido bence yeterdi🤣 bilmem kaç bölüm oldu luffy ve tayfasından korkan kimi gördük luffy nin tek konuşup ağır bastığı bence epik sahne Kaido vs bigmom arasından geçip konuşarak verdiği hazi biz shanksta sürekli görüyoruz bence younko dediğin öyle olmali

Satürn’ün olması gerekenden daha az ciddiye alındığını düşünüyorum ne yaparsan yap hasar almayan kolları zehirli bir şeytan bana kalırsa kaido ve big mom birlikte bile olsalar kolay kolay bu adadan çıkamazlardı

Arkadaşlar diyorsunuz ya karasakal meyvesi ile meyve kullanıcılarını çekebiliyor meyvesini iptal edebiliyor diye ama şunu da unutmamak lazım güçlü bir hakin varsa üzerinde ki meyve etkisini kaldirabiliyorsun misal law kendi ve tayfasinin üzerinde kullanılan meyve gücünü hakisi ile iptal ediyor yani demek istediğim teach lawı çekmeye çalıştığı zaman yeterince haki ile engellemek isterse engelleyebilir gibi düşünüyorum

Hakiyi de çekebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık