Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komiklik olsun diye çizilen sahneleri olmasa Hasır şapkalar baya iyi bence. Zayıfken karşı çıkmak veya korkarken kaçmamak daha büyük cesaret. Bu yüzden Usopp zaten serideki en cesur savaşçılardan gözümde.
Bu arada bu görseldeki Nami ve Usopp > Akainu'yu görünce topuk yapan ve birliktelikleri menfaat üzerine kurulu olan Teach korsanları.
Punk Hazardda gaz bizimkilere ulaşmak üzere iken eksik kalan arkadaşlarını tayfanın hep beraber ve tereddütsüz beklediği zaman çok basit bir örneği fedakarlıklarının ve birbirlerine güvenlerinin. Luffy ciddi olarak isterse 3 sn sürmezdi isteğini onaylamaları ve hayatlarını riske atmaları. Shounen klişesi bu olay ama bizimkilerde çok hoş işlendi şu zamana kadar.
WCI ve Wano arcında yonkouları karşılarına aldılar, o çok övülen WB'nin bile eski dostunu kurtarmak veya ölümünün intikamini almak gibi sebeplerle karşısına alamadığı Kaido'nun zirvesini ve onun da bir mislini.
Yine de seride bizimkilerden ayrı bir tadı var Karasakal korsanlarını okumanın.

Bu sahnenin komiklik olsun diye çizildiğini düşünmüyorum. 3 saniye ile satış.
Güvendikleri kendileri değil, güçlü takım arkadaşları. Ve her zamanda güçlü olanın arkasına saklanıyorlar.

Hiç mi cesaret yok. Elbette çok iyi ortaya çıktıkları anlar oldu. Deli cesareti herkese bir uğrar zaten. Genel olarak @artyomdh dediği gibi korkaklar ve kaçmaya meyilli konuşurlar.

Ben en çok dünyanın Vegapunk'un vereceği mesaj sonrası nasıl bir tavır takınacağını merak ediyorum. Tabi İmu ve diğer Gorosei'lerin tepkisini, Akainu ve Fujitora'nın tepkisini de merak ediyorum.

Karasakal acaba alacağı bilgi sonrası nasıl bir yol izleyecek. Dahası Kuzan bu bilgi sonrası nasıl bir yol izleyecek acaba?

Bu sahnenin komiklik olsun diye çizildiğini düşünmüyorum. 3 saniye ile satış.
Güvendikleri kendileri değil, güçlü takım arkadaşları. Ve her zamanda güçlü olanın arkasına saklanıyorlar.

Hiç mi cesaret yok. Elbette çok iyi ortaya çıktıkları anlar oldu. Deli cesareti herkese bir uğrar zaten. Genel olarak @artyomdh dediği gibi korkaklar ve kaçmaya meyilli konuşurlar.
Usopp 1 nisan 1505 tarihinde karakter gelişimine tepki olarak doğmuştur.

Ben en çok dünyanın Vegapunk'un vereceği mesaj sonrası nasıl bir tavır takınacağını merak ediyorum. Tabi İmu ve diğer Gorosei'lerin tepkisini, Akainu ve Fujitora'nın tepkisini de merak ediyorum.

Karasakal acaba alacağı bilgi sonrası nasıl bir yol izleyecek. Dahası Kuzan bu bilgi sonrası nasıl bir yol izleyecek acaba?
Raftel öncesi ilk saglam darbe olucak gibi hükümete. Hükümet veya D'ler hakkinda olacaktir.

Usopp 1 nisan 1505 tarihinde karakter gelişimine tepki olarak doğmuştur.
Usopp'un power alacagi yer muhtemelen elbaf. Bu power ile seri sonunu getirir.

Kardeş ana karakterden bu kadar rahatsız san takip etme seriyi yav. Gebeş mebeş ne alaka. Seri bu beğeniyorsan oku beğenmiyorsan okuma takip etme. Ben sanji zoro vs yi luffyden daha çok severim ama senin gibi söylemlerim de yok. Sen sevmiyorsun diye sürekli kötüleme aşağılama durumuna girmeye ne gerek var varsa böyle bir durumun takip etme de rahatla
gebeş diyen 10 kisi var forumda ne anlatiyorsun birader

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık