Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vegapunk öldü ama ölmedi de bence. Oda dramın suyunu çıkarmadan öyle çat diye öldürmez. Belki kendi bilincini bir şeye aktarmıştır. Noel baba gibi çıkar gelir bir yerden.
Klon kartı var E.odanın çok zorda kalsa onu kullanır . Klon yapmak one piecede çerez .

Yayınlanan şey Vegapunk ölünce devreye girecek şekilde ayarlanmış zaten. Onda sıkıntı yok. Ölümüne büyük bir panel bile ayırmamış. Kimse yorum yapmamış. Öyle dümdük öldürmez Oda. Ben bu işten kıllanırım. Bir yerden çıkacak tekrar.
Bu durumu bende düşündüm biliyor musun, beyni çok büyüdüğü için farklı bir yerde muhafaza ediyordu ki bu herif zamanında kendisini 6 parçaya bölmeyi başarmış. Şahsen ana bedenin bir kukla olduğunu ve kendisinin Egghead'in kendisi haline geldiğini düşünüyorum. Ölüşü ise Egghead'in yok olmasıyla gerçekleşecek diye tahmin ediyorum. Şuan adaya Vegapunk gözüyle bakıyorum.

Kizaru 58 yaşında bir karakter.Yani birçok kez savaş görmüş ve birçok kez ölüm noktasına gelmiştir.Bu yüzden Kizaru’nun yeni bir power-up alıp meyvesini uyandırmasını beklemiyorum.

Mesela Kizaru 58 yaşında değil de 20’li yaşlarında olsaydı belki meyvesini uyandırıp, yeni bir power-up alır derdim.Ancak 58 yaşındaki birinin yeni bir power-up alması çok mantıklı olmaz.

Kizaru 58 yaşında bir karakter.Yani birçok kez savaş görmüş ve birçok kez ölüm noktasına gelmiştir.Bu yüzden Kizaru’nun yeni bir power-up alıp meyvesini uyandırmasını beklemiyorum.

Mesela Kizaru 58 yaşında değil de 20’li yaşlarında olsaydı belki meyvesini uyandırıp, yeni bir power-up alır derdim.Ancak 58 yaşındaki birinin yeni bir power-up alması çok mantıklı olmaz.
Amirallerin çapının düşük olma sebebi ilk paragraf Soda haki zor savaşlarla gelişir dedi. Amiraller kulluk etmek için var ondan dolayı güçlü meyveler üzerinden yürüyorlar. Arc başından beri Kizaru'dan haki namına bir şey görmedik.

Peki Luffy ölümden dönüp üstüne bir araba dayak yediği halde ikinci kez kalbini attırabilmişken ne kadar kötü durumda olduğunu hatırlarsın neden tekrar yapamadı bu sefer? Kizaru karşısındaki haliyle kıyaslanamayacak kadar kötü durumda idi. Biraz inadı bırakmak lazım. Kizaru da hikaye açısından farklı şekillere sokuluyor ama bu hikayede daha çok kısılan taraf artık Luffy ve bu belli. Kral hakinin k sını göremedik adam akıllı. Kaido ile de kıyaslanmayacak noktada Kizaru. Sonradan bir şey gösterir ayrı ama şu ana kadarki görünenlerle Kaido 2 tane Kizaru'yu da indirir öyle bir güçtü.
Orada meyvesini ilk kez uyandırdı, onun etkisiyle olabilir. Daha sonra Kaido’yu kısa sürede yendi zaten g5 modunda fazla kalmadı. Kizaru bilerek meyvesinin sınırlarına getirmeyi bekledi, bunu dövüş öncesi istihbarat almış olabilir. Aklıyla yendi savaşı yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık